Iako košarkaška sezona još uvek nije zvanično gotova, FMP Meridian vredno radi na sklapanju tima za narednu.
Nedavno su potpisani novi ugovori sa celokupnim sturčnim štabom, pa i Rankom Simovićem, a nakon rastanka sa Brajsom Džonsom – stiže novo pojačanje iz Amerike.
Prema saznanjima Meridianbet sporta, FMP Meridian je potpisao ugovor sa Trentom Frejzerom, koji stiže sa Univerziteta Ilinois.
Američki košarkaš (188 cm) igra na poziciji pleja, za FMP Meridian će nastupati od sledeće sezone. Detalji ugovora još uvek nisu poznati, ali uskoro se očekuje zvanična potvrda kluba.
On je ove sezone blistao u ekipi Ilinoisa, a najbolju utakmicu je odigrao protiv Nebraske, gde je postigao 29 poena, zabeležio pet asistencija, a imao je i četiri ukradene lopte.
Frejzer je ove sezone odigrao 31 utakmicu za Ilionis, prosečno je na terenu provodio oko 35 minuta, a po meču beležio 11,6 poena, 2,8 skokova i 4,1 asistenciju.
Frejzer je senior i proveo je pet godina na Ilinoisu i osvojio je nekoliko odličja. Ove sezone je izabran za drugu najbolju petorku takmičenja, dva puta je bio u defanzivnom timu godine (2021,2022), dok je u ruki sezoni bio u prvoj petorci sezone (2018).
Podsetimo, FMP Meridian igra i KLS-u, ali u tim mečevima neće računati na novo pojačanje.
ZVEZDA KREĆE PO TREĆI TROFEJ: Mega juri prvu pobedu protiv crveno-belih ove sezone!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: SVEDSKA vs. SRBIJA – Meridian PES Predictor ep.120 @Beki



kristijan
Neka je sa srecom i klubu i Amerikancu!
pavle
Klub koji razmišlja o budućnosti
ignjat
Dobar izbor za FMP, biće im preko potrebno pojačanje
milan
Lepo pojačanje Fmp se punom parom priprema za narednu sezonu