ČEKA SE RAFINA ODLUKA: Nadal trenirao, nastup na Vimbldonu idalje u magli!

Španski teniser Rafael Nadal odradio je lakše treninge na travnatoj podlozi, prve nakon što je osvojio Rolan Garos.

Zbog povrede stopala i dalje je neizvesno hoće li Nadal nastupiti na Vimbldonu koji počinje 27. juna.

Španac je tokom karijere dva puta slavio u Londonu, 2008. i 2010. godine.

– U ovom trenutku Vimbldon je prioritet. Grend slem turniri su uvek prioritet, ali telo će mi dati odgovor idem li u London ili ne – rekao je Nadal.

On će u idućim danima pojačavati intenzitet treninga na travi nakon čega će i videti reakciju stopala.

Tek nakon više odradjenih treninga, koji će se vremenom pojačavati, znaću da li mogu da nastupim na Vimbldonu – dodao je Španac.

Posle osvajanja Rolan Garosa, Nadal je u Barseloni provodio vreme na tretmanima koji su služili za smanjenje bolova u stopalu.

Izvor: Beta

MEDVEDEV SA TRONA PORUČUJE: Zaslužio sam da budem broj jedan!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zvezda otišla na pripreme | TERZIĆ I STANKOVIĆ najavili pojačanja

3 Komentara

    Naravno da će igrati na Vimbldonu on tim izjavama samo pravi sebi marketing

    Slažem se sa prethodnim komentarom ,nagutace ga lekovima i ubrizgati ko zna dta još u njega

    Mora prvo da mu očiste organizam od svega što su mu ubrizgavali na RG pa da vide kojim setom medikamenta će ga puniti na Vimbldonu

Postavi odgovor