Nevil: Mesi je lepotica među čudovištima

Ceo svet saglasan je u oceni da se Leo Mesi izdvaja u sadašnjoj selekciji Argentine.

Anlizirajući predstojeće polufinale Mundijala u Kataru između Argentine i Hrvatske, nekadašnji defanzivac Mančester junajteda, a danas stručni konsultant i komentator, Geri Nevil nazvao je Mesija “lepoticom”.

„Argentinski fudbaleri su uvek umeli da budu ljuti i da se bore. Oni osećaju da se bore za svoju zemlju. Oseća se ta neodoljiva želja. Mesi je lepotica među čudovištima u ovom timu. Ponekad neverovatno sija. Upornost, bezobrazluk u odbrani i u igri u celini, na kraju, može da bude dobitna kombinacija za Argentinu“, rekao je Nevil za “Skaj Sports” i dodao:

„Što se tiče Hrvatske, oni će dominirati veznim redom jer su bolji od rivala u tom segmentu. Ali da li njihovi napadači imaju instinkt ubice? Ovo je pitanje. Činilo mi se da nisu bili dobri kao pre četiri godine, ali sada su u polufinalu. Mogu li da pobede Argentinu? Da mogu. Modrić je zvezda, neverovatan fudbaler. Svaki njegov pas je prelep, to je savršenstvo.“

Utakmica Argentina-Maroko počinje u 20.00.

Francuzi strepe: Upamekano i Rabio propustili trening pred Maroko

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Neverovatna fudbalska izložba u centru 🇶🇦 Katara! Od dresova Maradone i Pelea do flipera iz 1974!

8 Komentara

    Objasnio gvardiolu da jos ima da raste i uci dok ne postane igrac!

    Prosto klasa iznad svih,sa tolikom lakocom covek igra da je to neverovatno

    Kako da ga ne hvali kad ga je koliko puta slao po burek dok je igrao Nevil

    Cudo ovaj da hvali nekoga majko moja!

    Da nema Mesija,ova Argentina ne bi ni grupu prosla.

    Odavno losije igrace nije imala Argentina,a opet izborili su finale Mundijala

    Ocajan tim ima Argentina,a odose u finale

    Hahaha e bas je lepo to Nevil objasnio

Postavi odgovor