Fudbaleri Stouka plasirali su se danas u osminu finala FA kupa, nakon što su na svom terenu pobedili Stivenidž sa 3:1.
Već u trećem minutu Stouk dolazi do prednosti, a u strelce se upisao Džejkob Braun.
Gosti, koji igraju u četvrtom rangu takmičenja, do izjednačenja stižu u 71. minutu preko Džejmija Rida.
Pobedu su Stouku doneli Džoš Loren u 74. i Luis Bejker u 80. minutu iz penala.
Izvor: Beta/Meridian sport



David
Bravo za Stouk, samo neka nastave tako imaju velike šanse da stignu do finala
Bora
Zaslužno je ušao Stouk u osminu finala, nadam se da će i dalje biti uspešni
Nemanja
Odlicn osu odigrali zaslužena pobeda idu u završnicu kupa biće jako interesantno
Luka
Stouk je daleko kvalitetniji tim, videćemo šta će da urade u nastavku takmičenja