Lesor se oprostio od navijača Partizana (FOTO)

Francuski košarkaš Matijas Lesor napustio je crno-bele i zadužio dres Panatinaikosa, ali će Partizan zauvek pamtiti kao klub u kojem je dostigao vrhunac svoje karijere.

Francuski košarkaš igrao je za Partizan dve sezone i stvorio posebnu vezu sa navijačima Partizana, sa kojima se oprostio na društvenim mrežama.

Naime, on je podelio fotografiju na kojoj je u suzama posle jedne od utakmica za Parni valjak, uz koju stoji opis:

“Hvala ti za svaki poen, skok i beskrajnu energiju kojom si branio crno-bele boje. Vidimo se uskoro”.

Sve detalje Lesorovog transfera u Panatinaikos možete pročitati OVDE.


EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Bonus video:

4 Komentara

    Od Partizana nosi divne uspomene i sto je najvaznije znanje,koje ce mu mnogo pomoci u daljem razvoju karijere!!!Naravno da mu je tesko palo,svaki rastanak je vise ili manje tezak!!!

    Predviđam za koju godinu da se Lesor vrati u Partizan, svi vole da osete tu podršku navijača koju posebno Partizan ima

    Teško mu je bilo da ostavi Partizan ali to je život, njegova karijera je najvažnija i sad je vreme da se oproba u nekom jačem klubu

    Nek je sa srecom majstore .. on je svoje m odradio nazalost raspada se ekipa partizana i pdlaze najbolji igrači ali to je očekivano

Postavi odgovor