Partizanov šlag na tortu iz Južne Koreje: Krilo stiže u Humsku za milionsko obeštećenje

Čekalo se krilo u Humskoj, kojim će najverovatnije zatvoriti prelazni rok, i uskoro će stići. Jung-jun Goh će biti peto pojačanja Partizana u januaru, saznaje Telegraf.

Prema istom izvoru, Parni valjak će platiti za novog fudbalera 1.200.000 evra Pohangu iz Južne Koreje, na četiri rate i dobiće deset odsto od naredne prodaje.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Goh je i letos bio na radaru Partizana, ali tada je njegov klub zalepio cenu od 2.500.000 i nije popuštao u pregovorima, iako je i sam igrač bio zainteresovan da dođe u Humsku. Ipak, uključio se Dejan Damjanović, koji važi za ikonu u Južnoj Koreji, pomogao crno-belima, jer je onda došlo do zaokreta u razgovorima predstavnika Pohanga, kao i agenta igrača i transfer je uspešno realizovan.

Novajlija pokriva centralni deo terena, ali će verovatno igrati krilo, slično nešto kao Zahid, ima 22 godine i očekuje se da u budućnosti preuzme dirigentsku palicu u ulozi plejmejkera.

Inače, radi se o reprezentativcu Južne Koreje, osvojio je zlatnu medalju na Azijskim igrama, a proglašen je za najboljeg igrača prošle sezone u tamošnjoj ligi.

Bonus video:

8 Komentara

    Pa da je dobar ne bi igrao njihovu ligu vec negde presao odavno

    Osecam da je ovaj pojacanje kao sto je Serif u Zvezdi!

    Zar se de duguju plate igracima preko 6 meseci a daju milione na pojacanja?!

    Sprema se Partizan da uzme titulu Zvezdi

    Cak milion i dvesta vredan transfer,a zale se da nemaju novac.

    Videcemo kakav je kad krenu utakmice da ga ne hvalimo tamo

    Tako i trebamoramo se ojačati kvalitetnim igračima

Postavi odgovor