Partizan je i zvanično dobio treće pojačanje u zimskom prelaznom roku. Leonard Ovusu je potpisao ugovor na tri godina sa crno-belima.
Internacionalac iz Gane je prethodno prošao lekarske preglede, a uskoro će se pridružiti novim saigračima na Kipru.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.
Ovusu dolazi kao slobodan igrač iz norveškog Oda, jer mu je istekao ugovor sa bivšim klubom. Ima 26 godina i pokriva poziciju u centralnom delu veznog reda, tako da dolazi kao direktna zamena za Kristijana Belića.
Prethodne sezone je proglašen za najboljeg igrača Oda u izboru navijača, a uprkos ponudama iz Turske i sa Bliskog istoka je izabrao dolazak u Partizanu, posle razgovora sa Igorom Duljajem, koji je još jednom odigrao jednu od ključnih uloga u transferu.
Bonus video:



kosta
Tesko da moze on da zameni Belica jer je bio sve na terenu on,nije taj tip igraca
simon
Nece ovaj videti terena,za njega Scekic izmislio fudbal!
nikola
Mozda i bolji igrac od Belica za mene ali vreme ce pokazati
tatjana
Mlad igrac,zeljan igre,bas takav treba Partizanu.
anja
Bravo za crno-bele,strasnog igraca su doveli
nika
Ovusu je potpisao trogodisnji ugovor,na duze staze.
andrija
Ne znam koliko je adekvatna zamena ali dobar igrač svakako