Majorka predstavila Radonjića (VIDEO)

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić zvanično je postao novi član Majorke, saopštio je klub.

Krilni fudbaler stigao je u španskog prvoligaša na pozajmicu iz Torina, ali je u sporazumu umetnuta klauzula po kojoj će klub sa Baleara na kraju sezone imati pravo da otkupi ugovor reprezentativca Srbije.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Radonjić je u Italiji kuburio sa minutažom pošto nije bio u planovima trenera Ivana Jurića, a upravo je to bio glavni motiv da promeni sredinu kako bi bio u formi za predstojeće Evropsko prvenstvo.

Imao je ponudu San Hozea ali je poslušao savet Dragana Stojkovića i ostao u evropskom fudbalu, kako bi igrao fudbal na što višem nivou i tako bio spremniji za duele sa Engleskom, Slovenijom i Danskom.

Vešti dribler se u Majorci pridružio sunarodnicima Predragu Rajkoviću i Matiji Nastasiću, a boriće se i za trofej, jer su crveno-crni u polufinalu Kupa kralja.

Dvadesetsedmogodišnji Nišlija pre Torina igrao je za Olimpik iz Marseja, BenfikuHertuZvezduRomuČukarički, Empoli, Hadži Akademiju i Partizan, tako da će mu ovo biti četvrta liga od najjačih pet u Evropi. Do sada je iskusio igranje u Seriji A, Ligi 1, Bundesligi…

Stanković pričao Špancima o Radonjiću: Svi su mislili da će postati evropska zvezda

5 Komentara

    Ako se ne snadje tu mu je uvek Zvezda,tu nema greske…

    Bice glavni na Ibici to sam siguran hahahha

    Imam osecaj da ce da mu legne Spanija samo tako

    Nemanja Radonjic u Majorki moze da pronadje svoje mesto i da da maksimalni doprinos klubu,cime bi se posle duzeg vremena negde i ustalio….

    Možda je ovo klub gde će se uklopiti i pokazati koliko može krajnje je breme da se negde ustali

Postavi odgovor