Ne može bez penala - Carević stopirao Čukarički na Banovom brdu

Nije moglo bez penal lutrije ni u drugoj utakmici četvrtfinala Kupa Srbije. Vodila je Vojvodina tokom regularnog dela, Čukarički je izjednačio i odveo meč u jedanaesterce, gde su se bolje snašli gosti iz Novog Sada i plasirali se u polufinale – 4:3 (1:1).

Kao što su i navikle ekipe u prethodnim susretima, ponovo su priredile interesantan duel. Bilo je dobrih šansi tokom prvog dela, ali je izostala realizacija, dok je dosta dinamičnije viđeno drugo poluvreme.

SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.

Vojvodina je povela u 50. minutu preko Vukana Savićevića. Iskoristio je lošu reakciju defanzivaca domaće ekipe i pogodio mrežu Samurovića. Mogli su gosti na talasu vođstva da reše pitanje pobednika, međutim, ređali su se promašaji.

Najbolju šansu je propustio Vukanović, koji je iz odlične situacije gađao direktno u čuvara mreže Čukaričkog. Kada Vojvodina nije materijalizovala svoje prilike, to su uradili Brđani. Kovač je poslao odličan pas iza leđa odbrane, Ivanović je uspeo da pobegne Crnomarkoviću i stekne dovoljnu prednost da savlada Carevića.

Meč je otišao na penale, gde su više sreće imali gosti. Tačnije, na crti su imali sjajnog Carevića, koji je odbranio udarce Milojevića i Jovanovića. Kod Vojvodine su svi izvođači bili precizni: Zukić, Petrović, Lazarević i Savićević.

Bonus video:

2 Komentara

    Još jednom penali odlucili ko prolazi dalje ,sto nsm jesno govori da je i ovaj mec bio potpuno izjednačen

    Drago mi je sto Vosa ide dalje,to je veliki klub,klub koji mora da osvaja trofeje

Postavi odgovor