Real Madrid i Mančester siti odigrali su 3:3 u neverovatnoj prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona.
Na utakmici je bio primetan izostanak učinka norveškog napadača Erlinga Haalanda (23), koji je trenutno najbolji strelac Premijer lige s 19 golova i drugi strielac Lige šampiona sa šest golova, iza Harija Kejna koji ih ima sedam. Protiv Reala je u 90 minuta na terenu imao samo 20 dodira s loptom i samo šest uspešnih dodavanja. Uputio je jedan udarac na gol, osvojio pet od 10 duela u kojima se našao i napravio dva prekršaja.
SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.
Nakon utakmice mu je oštru kritiku uputio Rafael van der Vart, bivši holandski reprezentativac i osvajač srebrne medalje na Svetskom prvenstvu 2010. godine.
“Erling Haland je bio jako loš. Ako ne postigne gol, sasvim je beskoristan. Smatram ga vrlo prosečnim igračem na lopti. Znam da je Haland svetska klasa kada je realizacija u pitanju, ali sigurno možemo očekivati od njega malo više od onoga što je pokazao protiv Reala. Saigrači su ga preskakali, bio je najgori igrač na terenu”, izjavio je Holanđanin za Ziggo sport.
Bonus video:



Momcilo
Jednostavno posle povrede nije taj igrac,nesto ne stima kod njega
Boza Stefanovic
Slab je Haland u poslednje vreme prošlo je dosta utakmica bez da je postigao gol, takav igrač mora biti konstantan
Sale Vuk
U ozbiljnoj je igrackoj krizi i morace nešto da menja jer je njegov ucinak jako jako bitan sitiju
Goran Munic
Ne treba Halanda dirati,covek je brutalan igrac,i pokazace kad tad too