Crvena zvezda je sankcionisala tim menadžera Nebojšu Ilića, zbog nepromišljenosti i prekršaja kojim je ozbiljno ugrozio bezbednost saobraćaja u sredu uveče. Crveno-beli su se tim povodom oglasili na klupskom sajtu:
SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.
„Nebojša Ilić napravio je saobraćajni prekršaj kao privatno lice u sredu u popodnevnim časovima u Beogradu.
Nakon razgovora sa Nebojšom Ilićem, i prikupljanja svih činjenica i podataka, klub ga je sankcionisao zbog neodgovornog ponašanja na prethodno opisan način. Crvena zvezda Meridianbet obaveštava javnost da je u periodu od 72 sata, do utvrđivanja činjenica suspendovao člana našeg kluba Nebojšu Ilića.
Nebojša Ilić napravio je saobraćajni prekršaj kao privatno lice u sredu u popodnevnim časovima u Beogradu.
Nakon razgovora sa Nebojšom Ilićem, i prikupljanja svih činjenica i podataka, klub ga je sankcionisao zbog neodgovornog ponašanja na prethodno opisan način.”



Ivan Banjac
Opustio se malo Ilic na gasu izgleda ahahahaaa