Disciplinska komisija Evropske fudbalske unije (UEFA) kaznila je Fudbalski savez Hrvatske zbog incidenata na meču protiv Albanije.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 5.000 RSD bonusa
Hrvatska je kažnjena sa 28 hiljada evra zbog ponašanja navijača, i to zbog paljenja baklji 17500 evra, i još 10500 radi ubacivanja predmeta na teren, stoji u saopštenju UEFA.
Krovna kuća evropskog fudbala u međuvremenu vodi istragu zbog skandiranja “Ubij Srbina” od strane hrvatskih i albanskih navijača na pomenutoj utakmici i još uvek nije određena kazna za taj incident.
Bonus video:



Goran Munic
Bice tu jos kazni za Hrvate…
stefan.zvicer
Nije im neka kazna 28 hiljada evra, tebali su stoku ozbiljnije da opale po ušima
kluka4002
Tri države koje ubedljivo najvise kazni imaju