Još je na okupljanju reprezentacije Svetislav Pešić, selektor Srbije, rekao da je ovaj Drim tim jači od onog prvog – iz Barselone, 1992. Reprezentacija Srbije je u Abu Dabiju osetila snagu američke reprezentacije. I to – ne punu snagu. Na ovaj tim treba dodati Kevina Durenta..
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Svejedno… Taj meč je i te kako poslužio svrsi. O čemu je pričao i Svetislav Pešić, selektor Orlova.
“Videli smo snagu i individualni kvalitet američke reprezentacije”, počeo je priču selektor.
Zatim je dodao:
“Podelio sam ovu utakmicu u dva dela. Prvi smo izgubili 14, drugi 12 razlike. Dobili smo zadnju četvrtinu, igrali nerešeno u prvoj. Očigledno je da se radi o fantastičnoj ekipi.”
Ali…
“Mi nismo bili u mogućnosti da pokažemo sve naše kvalitete, iz poznatih razloga.”
Kao što uvek voli da radi, i sada je izvukao dobre strane…
“Dobrić je nakon nedelju dan ponovo u stroju. Najvažnije je da je igrao. Bitno nam je i da je Petrušev odigrao dobro, ponovo. Nismo mogli da računamo na Bogdanovića i Milutinova. Polako ostali igrači dolaze u neku svoju formu, kao recimo Micić koji dugo vremena nije igrao.”
Zaključak je optimističan…
“Očekujemo da u narednim danima mi napredujemo. Ako ne bude nepreviđenih povreda, možemo da odemo na Olimpijske igre dobro pripremljeni”, rekao je Pešić
Bonus video:



davidpantelic80
Ne brine se Kari, zna da ce repka biti spremna za OI
kluka4002
Daj Bože da bude ovako kako je rekao imamo velika očekivanja na Oi .po meni realnost drugo ik i trece mesto