Održana Skupština Zvezde: Crveno-beli jednoglasni, Drčeliću zahvalnost - Teodosiću aplauzi

Održana je redovna Skupština Crvene zvezde Meridianbet u prostorijama kluba u dvorani Aleksandar Nikolić, gde su sve odluke usvojene jednoglasno i najavljen plan za predstojeći period.

Sednicu je otvorio prvi čovek kluba Željko Drčelić, koji se obratio prisutnima i zahvalio državi, Upravnom odboru, Skupštini, sponzorima i navijačima, a poslao je i poruku da će se crveno-beli odužiti dobrim rezultatima na terenu.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Veliki broj predstavnika Skupštine je po prvi put video nove prostorije kluba, koje su uređene po najvišim standardima. Nisu krili oduševljenje onim što su videli u Čarlija Čaplina 39 i zahvalili su se Drčeliću na bazi koju je Zvezda dobila i koja je izgrađena u skladu sa veličinom kluba.

Posle izlaganja predsednika Drčelića i finansijskog dela, na red je došao sportski sektor, koji je dobio veliko pojačanje u vidu Miloša Teodosića. Legendarni plejmejker je preuzeo ulogu sportskog direktora i po prvi put se obratio članovima Skupštine s nove funkcije. Predstavio je ideju i plan koje je Zvezda zacrtala, a nakon obraćanja je dobio gromoglasan aplauz.

Crveno-beli su dobili i novo lice u birokratskom delu, pošto je ulogu finansijskog direktora preuzeo Alek Kulundžić.

Sve što je bilo na dnevnom redu, usvojeno je jednoglasno – analizirano je urađeno, a istovremeno su čelni ljudi kluba najavili narednu sezonu u koju ulaze sa novim trenerom Ibonom Navarom – sa željom za što boljim rezultatima.

Bonus video:

Postavi odgovor