Mlada reprezentacija Srbije nije uspela da savlada Ukrajinu i ostala je bez učešća na Evropskom prvenstvu.
Iako su Orlići vodili, protivnik je slavio posle preokreta. Selektor Ljubinko Drulović je istakao da njegovi izabranici nisu zaslužili poraz.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
“Stvarno mi je žao što smo izgubili i to sam rekao i igračima u svlačionici. Mislim da ovi momci nisu zaslužili da iz Rige odemo kao poraženi. Po onome što su prikazali na terenu pokazali su da imaju svetlu budućnost. Ovo je prvi put da smo zajedno, prvi put smo se okupili u ovom sastavu, iza nas je četiri dana rada i mislim da su stvarno igrali odlilno protiv izuzetno ozbiljne reprezentacije Ukrajine. Na pravom smo putu da ova generacija vrati srpski mladi tim na velika takmičenja. Od juče smo počeli da se spremamo za sledeće kvalifikacije, čestitao sam im na svemu što su uradili, a sada idemo da se dobro odmorimo, pa da se spremimo za pobedu protiv Azerbejdžana”, poručio je Drulović, a prenosi Sportski žurnal.
Do kraja kvalifikacija, Srbija ima dve utakmice. Sastaće se sa Azerbejdžanom i još jednom sa Ukrajinom, ali bez rezultatskog značaja.
Bonus video:



kluka4002
Ne može se reci ništa lose momci su odigrali dobro ima grešaka u igri ali generalno to ne izgleda ni malo lose ,sreća nije bila na našoj strani
davidpantelic80
Ma na kakvom putu kad se samo porazi nizu