Nakon što je Mornar potpisao američkog beka Čika Kartera, upisao je prvu pobedu u ABA ligi ove sezone. Savladao je Cibonu u Topolici, uz 15 poena novajlije.
Vrlo brzo posle premijernog trijumfa, stiglo je i novo pojačanje. Kako je zvanično saopšteno, spoljna linija Barana od das je jača za još jednog američkog beka – Nou Tomasona.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
U pitanju je levoruki 23-godišnji plejmejker koji je završio studije na jednom od najprestižnijih američkih košarkaških univerziteta, Džordžiji.
Kako se ističe, bio je started na svakoj utakmici prošle sezone i beležio je skoro 20 poena po meču u dresu Nijagare.
Interesantno je da je u SAD poznat i po svom ocu Leonu, koji je svojevremenio bio kornerbek Atlanta Falkosa u NFL-u.
Ekipa Mihaila Pavićevića pred 8. rundu regionalnog takmičenja ima učinak 1-6, a u ponedeljak će odmeriti snage sa Studentskim centrom u Podgorici.
Bonus video:



Petar Markovic
Bilo bi mi žao Tomasona da nije amerikanac
Goran Munic
Vreme je da Barani napuste aba ligu, ni ovaj Amerikanac im nece pomoći
vojinovmarko15
Kakav li je to Americki strucnjak za kosarku koji je dosao u Mornar,da nije ispao sa kakvog broda!