Prošao predlog: U ABA ligi najviše 20 klubova

Održana je sednica Skupštine ABA lige na kojoj je doneta odluka da regionalno takmičenje može da ima maksimalno 20 klubova i od kojih najviše 50% učesnika iz jedne zemlje, saznaje Meridian sport.

Meridian sport te časti – registruj se i osvoji 5.000 dinara za sport i 500 besplatnih spinova!

Podsetimo, u ABA ligi se trenutno takmiči 16 klubova od kojih je najviše iz Srbije – šest: Partizan, Crvena zvezda, Spartak Subotica, Mega, FMP i Borac.

Protiv ovog predloga su bili Zadar i Cibona, dok je Krka bila uzdržana.

Bonus video:

2 Komentara

    Kakva će to da bude smejurija ako u Aba ligi bude 20 klubova

    Više ekipa je u ligi ali to će sigurno smanjiti kvalitet iste ..i pvako ima nekoliko divljih rkipa i takmičenje nije bas kvalitetno ali sve se vrti oko para

Postavi odgovor