Grk Stefanos Cicipas objavio je video snimak na svom zvaničnom Jutjub kanalu, uz neverovatnu, može se reći i šokantnu ispovest.
Cicipas se osvrnuo na boravak u karantinu, te posledice koje trenutna situacija ima po njega.
– Ovakve stvari se dešavaju kad ste zaglavljeni predugo u karantinu, počnete da pričate sa stvarima i da gubite razum. Ako se pitate zbog čega nisam sa porodicom, posvađali smo se pre nekoliko dana i samo sam otišao – otkrio je Cicipas, te pojasnio:
– Još uvek ih volim, stvarno se radujem da ih nekad opet vidim, ali je stvarno stresno biti tamo s njima. Zato sam odlučio da odem i budem sam.

Ne krije da mu uopšte nije lako…
– Eto, ne znam čak ni šta pričam trenutno. Poslednjih dana sam čitao knjige, pokušavao da se obrazujem, da otkrijem nove načine obrazovanja i ovo ne deluje kao zanimljiv vic i ono s pivom nije zanimljiv vic, nije, samo je bilo u mom frižideru – ispričao je grčki teniser.
VELIKI SI, NOVAČE! Đoković donira Srbiji milion evra!
Trenira, ali ne vidi napredak, naprotiv.
– Trudim se da održim formu, ali imam utisak kao da se gojim. To je totalno to, dešava se. Brzo se menja, svakog dana. Stvari nisu istog tempa i ne izgledaju isto kao ranije. Sledećih nekoliko nedelja biće ključne – poručio je Cicipas.
Nema sumnje da trenutna situacija različito utiče na pojedince, ali najvažnije je ostati kod kuće. Proći će, a kada – zavisi samo od nas.



Miki
Uplasio se noleta pa pobegao od roditelja, zna se ko je number 1 !!!!!
Nenad
Postani vegan!!!! Kao nas Nolo pa neces biti debeo!:)