GRUJIĆ IZ NEMAČKE: I dalje mi je san da igram u Liverpulu, ne krijem to!

O Marku Grujiću i njegovim fudbalskim kvalitetima se govori već nekoliko godina, naročito nakon prelaska u veliki Liverpul.

Grujić je na pozajmici u Herti, a poslednjih dana spekuliše se o tome gde će nastaviti karijeru.

Ipak, Marko ne krije da mu je ostao san da igra u engleskom velikanu i aktuelnom šampionu Evrope.

-Čujem se povremeno sa ljudima iz kluba. Meni je i dalje san da zaigram za Liverpul, ne krijem to, ali postoje i drugi , videćemo… – počeo je Marko razgovor za RTS.

Grujić se nalazi u Berlinu, ali bez obaveza na terenu, usled pandemije koronavirusa.

-Treniram, da bih ostao u formi. Time sam najviše obuzet tokom dana. I naravno, slobodno vreme…

Prisetio se i Grujić i kako je počela njegova fudbalska karijera, te kako je krenuo stopama starijeg brata.

-Svi su govorili kako je talentovan, a na mene nisu nešto obraćali pažnju. U jednom trenutku je neko rekao mom ocu kako ipak imam talenta. Tako je počelo.

Govorio je Grujić i o Jirgenu Klopu i svojim saigračima iz Liverpula i otkrio koga smatra najbojim.

– Sjajno su me prihvatili kada sam došao. Meni je najbolji igrač Firmino. Pre nego što sam došao imao sam razgovorsa Klopom, njega mnogo zanima kakva je ličnost svaki igrač.

Razvoj događaja odveo ga je u Nemačku, o kojoj, priznaje, nije mnogo znao.

-Nisam u toj meri znao nemački klupski fudbal. Ali sada, kada sam video kako sve to izgleda, sjajno je.

Vanredna situacija nije zaobišla ni Grujića, koji je za kraj imao važnu poruku.

-Znam da nije lako, ali ima i mnogo gorih stvari od toga da se sedi kod kuće – rekao je i dodao:

Zato vas molim da ostanete kod kuće i da čekamo da ovo prođe – završio je Grujić.

„Moraš da ga upoznaš!“ Batistutin savet ključan za Gvardiolinu karijeru

PEŠIĆ DONIRAO: Vredna novčana pomoć u borbi protiv koronavirusa

4 Komentara

    Tesko da ces igrati za Liverpool , gledaj da nadjes ambiciozan klub gde ces igrati redovno.

    Bolje igrati u Herti nego sedeti u Liverpulu

    Pa igrao si u Liverpulu. al se ocigledno nisi dovoljno pokazao. jbg. vise srece drugi x

Postavi odgovor