Crvena zvezda je potpisala sporazum o poslovno-tehničkoj saradnji sa ekipom Tekstilca iz Odžaka.
Tekstilac se u Superligi Srbije zadržao samo jednu sezonu, pošto će naredne takmičarske godine igrati u Prvoj ligi Srbije.
Klub iz Odžaka je objavio da je njegov predsednik Jovan Miletić sa “kolegom” iz Ljutice Bogdana Svetozarem Mijailovićem potpisao ugovor i dodao:
“U narednom periodu FK Crvena zvezda će pružiti značajnu podršku našem klubu. Nadamo se uspešnoj saradnji sa Crvenom zvezdom”.
Inače ekipa Tekstilca se nalazi pod istragom UEFA zbog otpužbe da je njihova utakmica sa ekipom IMT bila nameštena. Tekstilac je objavio i da je pred Sudom za arbitražu u sportu (CAS) u Lozani pokrenuo postupak kojim bi oborio odluku FSS.
BONUS VIDEO:



vojinovmarko15
Ovo je za Zvezdu jako vazan ugovor,a sigurno i za Tekstilac!!!