Lepe vesti stižu iz Turske. Legendarni golman Ruštu Rečber se oseća mnogo bolje i prebačen je sa intenzivne nege na odeljenje, navela je njegova supruga Isil.
Ovaj 46-godišnjak je hospitalizovan u subotu zbog toga što je bio zaražen koronavirusom, a stanje mu se znatno pogoršalo pre dva dana.
Ipak, rekorder po broju nastupa za fudbalsku reprezentaciju Turske se sada oseća znatno bolje.
Ostaje nam samo da verujemo da će Rečber uspeti da pobedi i zaustavi ovaj virus, baš kao što je zaustavljao protivničke napadače.



Bosko
Drz’se Rustu!!!
Podrska!!!!