Musa se oprostio od kraljevskog kluba: Zauvek Madridista

Džanan Musa se oprostio od Real Madrida. Sledeća destinacija je novi evroligaš Dubai, gde se zvanična promocija očekuje uskoro. Sjajni košgeter od navijača Kraljevskog kluba se oprostio porukom na Instagramu.

Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

„Došlo je vreme da kažem zbogom. Bile su ovo tri godine košarke na vrhunskom nivou, mnogih pobeda i nezaboravnih titula. Želim da se zahvalim svim navijačima koji su nas podržavali u Vizink centru i sada Movistar Areni, kao i na gostujućim utakmicama. Vaša podrška znači mnogo više nego što reči mogu da opišu. Hvala mojim saigračima, doktorima, trenerima i celom štabu. Pomogli ste mi da postanem bolji igrač i čovek. Za kraj, želim da kažem da sam u ove tri godine izrastao u nekog ko voli Madrid. Ovaj grad i klub će zauvek ostati deo mene. Zauvek Madridista, vidimo se uskoro.” napisao je Musa.

Bonus video:

3 Komentara

    Ne verujem nista ja Musi, on je tip igraca i coveka da ladno moze odmah sl sezone da potpiše za Barsu

    Naravno da ide tamo gde su pare…

    Sad svi Jure pare nema vise kjubavicprema klubu sad postoji samo ljubav prema novcu očigledno i Real se raspao

Postavi odgovor