Doživela je Srbija bolan šamar od strane Engleske. Uspeli su gosti da ogole sve mane Orlova, a selektor Dragan Stojković je posle utakmice ukratko sumirao utiske.
“Veče za zaborav što se nas tiče. Čini mi se da je ovo moralo da se desi. Nisu Englezi slučajno vicešampioni Evrope. Naišli smo na kvalitetnog protivnika. Velika je razlika u individualnom kvalitetu, fizici, brzini, svemu. Nismo mogli više ni da očekujemo”, rekao je Stojković.
Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Podsetimo, Engleska je pobedom 5:0 upisala šestu pobedu i napravila veliki korak ka direktnom plasmanu na Svetsko prvenstvo, dok Srbiju čeka borba za drugo mesto.
Neredni rival Orlova biće Albanija 11. oktobra na domaćem terenu.
Podsetimo, desetine hiljada prisutnih na stadionu večeras skandiralo je selektoru “Piksi, odlazi”.
Bonus video:



kluka4002
Ne znam lo je mislio da ćemo proci drugacije Englezi nikome do sad nisu dali 5 golova 30 utakmica unazad i onda dodju i istresu se na nama
bojovicsasa54
Matematika jos uvek daje sansu ali psiholoski pad tima je najveca prepreka .Igrali smo bez energije i samopouzdanja