Italijanski reprezentativac Mario Baloteli postigao je dva gola protiv Nemačke u polufinalu Evropskog prvenstva 2012. godine.
Super Mario je tada bio nerešiv problem za fudbalere Nemačke, a uz sjajnu partiju ostaće upamćeno i čuveno radovanje.
Nakon osam godina od veličanstvenog plasmana u finale, brat fudbalera Breše je otkrio zašto se Baloteli odlučio na onu vrstu proslave.
KOLIKO VREDE ZVEZDA I PARTIZAN: Najskuplji su napadač i štoper!
–Mario mi je dao dres Porta koji je uzeo nakon meča svog Mančester sitija. I kad bismo igrali Plejstejš svaki pogodak sam proslavljao kao Hulk – rekao je Balotelijev brat Enok Barvua.
Zbog toga je Baloteli onako slavio protiv Nemaca, bez obzira na to što lično nije fan brazilskog fudbalera.
Zatim je otkrio da je bolji od brata u Plejstejšnu i da nije lako igrati protiv njega jer je pun energije.
-Nije lako živeti sa Mariom. Ima višak energije i nikad ne staje. Kada želite da se odmorite, ne da vam mira – poručio je njegov brat.
Baloteli se letos vratio u Italiju potpisavši za Brešu, ali s obzirom da nije pružio očekivane partije najverovatnije će na leto otići.



Martin
Lud čovek 100 gradi.
Crazy
Al zapaliti vatromet u kupatilu dok se brcka momak e nema dalje
Tomane17
Svojevremeno jedan od najvećih svetskih talenata. Šteta što nije bio pametniji, bio bi nezaustavljiv…
Neda
Dopada mi se jer se istice od drugih,zanimljiv je??
Vlada
Super Mario, samo me zanima na kojim je drogama ?
Macak
Ovaj je na nekim tableticama ???
Siba
Cirkuzant. Trebalo bi da promeni profesiju. Mozda im treba neku i cirkusu da glumi majmuna
Rovac
Drugaciji je od drugih i po tome je jedinstven!
Toma
Luda glava ali dobar fudbaler.
Kinez
Jako je originalan i uvek interesantan ?
Nemanja
Odlican napadač ,ali glava cirkus ???
Timotije
Nisam ga voleo ranije, sad sam promenio misljenje. Jako ga cenim i postujem.
Бојан
Са њим увек нека комедија
Marko855
Baloteli nije sav svoj sigurno
DelijaMomak
Klasičan majmun
Miso
Kakav je to kralj
Iva
Genije koji je iz zabave gadjao strelicama za pikado decu iz omladinske skole Mancester Sitija
Step
Lud lik skroz
Nemke
Kakav je on majstor svog posla bio, au auu.
Teki
Volim ovakav tip ljudi, nenormalan i prepun zivota 😀
Nemke
Koliko je samo mimova i zezalica bilo na ovo njegovo radovanje 🙂
Kun
Značajno je doprineo tituli Sitija, kad je asistirao Augeru!
Bgd
Ovaj je zavrsio sa ozbiljnim fudbalom, moze da igra u Cukarickom sad
Milanista
Da je bio malo normalan mogao je imati bolju karijeru
Mario
Why always him??
Toza
Kako je razbio Švabe bio na Evropskom au..Luda glava skroz
Nemanja
Baloteli je svojevremeno zadao pravu glavobolju Nemcima…uvek se nasmejem kad se setim kako se radovao