VRATIMO SE U 2012. Otkriveno zašto se Baloteli onako radovao!

Italijanski reprezentativac Mario Baloteli postigao je dva gola protiv Nemačke u polufinalu Evropskog prvenstva 2012. godine.

Super Mario je tada bio nerešiv problem za fudbalere Nemačke, a uz sjajnu partiju ostaće upamćeno i čuveno radovanje.

Nakon osam godina od veličanstvenog plasmana u finale, brat fudbalera Breše je otkrio zašto se Baloteli odlučio na onu vrstu proslave.

KOLIKO VREDE ZVEZDA I PARTIZAN: Najskuplji su napadač i štoper!

Mario mi je dao dres Porta koji je uzeo nakon meča svog Mančester sitija. I kad bismo igrali Plejstejš svaki pogodak sam proslavljao kao Hulk – rekao je Balotelijev brat Enok Barvua.

Zbog toga je Baloteli onako slavio protiv Nemaca, bez obzira na to što lično nije fan brazilskog fudbalera.

Zatim je otkrio da je bolji od brata u Plejstejšnu i da nije lako igrati protiv njega jer je pun energije.

-Nije lako živeti sa Mariom. Ima višak energije i nikad ne staje. Kada želite da se odmorite, ne da vam mira – poručio je njegov brat.

Baloteli se letos vratio u Italiju potpisavši za Brešu, ali s obzirom da nije pružio očekivane partije najverovatnije će na leto otići.

27 Komentara

    Svojevremeno jedan od najvećih svetskih talenata. Šteta što nije bio pametniji, bio bi nezaustavljiv…

    Dopada mi se jer se istice od drugih,zanimljiv je??

    Super Mario, samo me zanima na kojim je drogama ?

    Cirkuzant. Trebalo bi da promeni profesiju. Mozda im treba neku i cirkusu da glumi majmuna

    Drugaciji je od drugih i po tome je jedinstven!

    Jako je originalan i uvek interesantan ?

    Odlican napadač ,ali glava cirkus ???

    Nisam ga voleo ranije, sad sam promenio misljenje. Jako ga cenim i postujem.

    Са њим увек нека комедија

    Genije koji je iz zabave gadjao strelicama za pikado decu iz omladinske skole Mancester Sitija

    Kakav je on majstor svog posla bio, au auu.

    Volim ovakav tip ljudi, nenormalan i prepun zivota 😀

    Koliko je samo mimova i zezalica bilo na ovo njegovo radovanje 🙂

    Značajno je doprineo tituli Sitija, kad je asistirao Augeru!

    Ovaj je zavrsio sa ozbiljnim fudbalom, moze da igra u Cukarickom sad

    Da je bio malo normalan mogao je imati bolju karijeru

    Kako je razbio Švabe bio na Evropskom au..Luda glava skroz

    Baloteli je svojevremeno zadao pravu glavobolju Nemcima…uvek se nasmejem kad se setim kako se radovao

Postavi odgovor