BARSA PUŠTA FRANCUZA Katalonci bi pristali na iznos od 60 miliona

Usman Dembele je u Barselonu stigao 2017. godine za 105 miliona evra, ali nije uspeo da opravda ni delić uloženog novca.

Istina, Francuz je često bio povređen i veliko je pitanje da će moći da se vrati na pravi put, pa su Katalonci spremni da ga prodaju već na leto.

NIKO KAO AJAKS Tadićev tim dao najviše igrača za Lige petice!

Naime, kako navodi “Marka” šampion Španije je spreman da krilnog fudbalera pusti za 60 miliona, što je dosta manje nego koliko ga je ona platila Dortmundu.

Ipak je veliko pitanje da li će neko biti spreman da da toliki novac za igrača koji je često povređen.

Nema sumnje da bi to moglo da predstavlja problem za Barsu, koji bi po svaku cenu da zaradi pare.

U slučaju da na “Nou Kamp” dođe Nejmar, a uz Antoana Grizmana, Lionela Mesija i Luisa Suareza za Dembelea verovatno ne bi bilo mesta, pa je za 22-godišnjeg Francuza najbolje da potraži novu sredinu.

DA LI JE OVO NAJBOLJE REŠENJE? Sve utakmice PL u jednom gradu?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sportske priče | RIO FERDINAND: Odmah smo znali da će Kristijano biti najbolji!

RONALDOVA MAJKA: Stalno sam igrala loto, a nisam imala pojma da…

73 Komentara

    pa ko ce da uzme povredjenog fudbalera i za te pare?

    Pa i zasto bi. Sta je momak ikad u karijeri napravio. Znamo ga 5 sezona, a nema 5 dobrih utakmica u nogama.

    Dobar igrac ali su ga povrede kostale bas…:(

    I ne treba im realno …stalno povredjen

    Jednom i barsa da pogresi, mnogo je to sad za njega u ovom trenutku retko ko ce toliko da im da.

    Ocekivano, ali bacene pare.

    Bukvalno bacene, jos ga sada daju za 60 mil. I taj ko ga uzme bacice pare

    I umesto njega Koman,kao sto se pise i svi srecni,svi zadovoljni.

    Čisto bacanje para i samo problemi malog francuza koji želi samo igrati igrice po ceo dan

    Prevelik mu je to bio zalogaj da dodje u Barsu.

    Nekad je vredeo vise, sa povredama nece ni toliko dobiti

    Bolje da ode ako hoće da napreduje.
    Nije on za Barsu.

    Sto da ide kad ovde i povredjen zaradjuje milione

    Kakav baksuz,idi begaj

    Veliki baksuz

    Dadoše za njega toliko,i sad na gubitku

    Treba mu klub u kojem će oživeti karijeru

    Baš ga htele pobrede,nije imao sreće

    NIje im ni treba realno, nije on za barcu !!

    Očekivano.. Nije se naigrao u Barsi

    Ovo je bilo i očekivano, da se ne lažemo

    Nek pređe u Englesku negde, u Junajted, uf, to bi bila bomba

    Puno je to para za njega, staklen je

    Ovim klubovima više ne trebaju treneri, samo ekonomski stručnjaci za kupovinu i prodaju igrača !

    Dembele je odličan igrač ali je kilav, što reče neko ispod u komentarima. Malo jači vetar ga povredi. Teško da će ga prodati negde.. Ubiše ga povrede.

    Solidan je on igrac, za sve su krive te ceste povrede

    Ja ga dosta cenim, ali stvarno se nije pokazao sada. Ispravno razmišljanje Portugalaca.

    Ono kad te precene, pa na kraju pokazes pravu vrednost…

    Pa i vreme je bilo… Decko nije pokaza nista… cudi me da i vredi 60 milki! hahahah… Koliko bacenog novca na njega 😀

    Ma provaljena im je igra, ni barsa nije vise ono sto je bila.

    105 miliona ga platili? Ajao koje bačene pare..

    Dembele ne vredi 60 mil, sta ce nekom igrac koji igra vise fudbal na soniju nego na terenu

    Apsolutno,koliko malo igra,zaista ne vredi tu sumu?

    Idi da te ne gledamo vise razmazenko jedan !!

    Mislim da se nece niko kockati da kupi igraca koji je stalno povredje

    I koji je neposlušan !!?

    On je losa investicija moje misljenje

    Previse se povredjuje na pute je da se pridruzi onim jeftinim igracima

    Jeste da je malo nedisciplinovan ali su ga iskreno povrede omele u Barsi
    Nadam se da ce se vratiti onakav kakav je bio u Dortmundu

    Nece nikad jer je očigledno talentovan i glup fudbaler ?

    Odlican igrac ali nije disciplinovan i samim tim rezultat su ceste povrede. Ali opet mnogo je to para, pitanje dal ce ga neko uzeti

    Za ove pare teško ,sam je trazio to,neposlusan ,razmazen,odvratan !!!

    Ma ko za njega da da 60 miliona. Ne vredi toliko.

    ne vredi ni upola, covek ne znam da pimpuje

    Mnogo su para izgubili zbog njega…

    Dembele je porpilicno kilav igrac, ajd sto je cesto povredjen al sto lose i igra..nije za njega jedna velika Barselona…i zao mi je sto ce izgubiti Barsa silne milione za njega al pametno je da ga prodaju posto poto

    samo uzmi da vidis snimak njegovog predstavljanja na kamp nou kada pimpuje loptu,urnebesno je,105 miliona ne zna da pimpuje

Postavi odgovor