TRENING U IZOLACIJI Ronaldo održava formu, "asistenti" su ga zasenili!

Kristijano Ronaldo ne može bez treninga, a poput mnogih fudbalera, održava formu i u kućnim uslovima.

Tako je i bilo i ovog ponedeljka, ali u prvom planu nije bio sam Ronaldo već – njegova deca.

Nećemo mnogo opisivati snimak, prosto morate da vidite ovo…

https://twitter.com/IFTVofficial/status/1249691632489897985

Nema sumnje da se Ronaldo ne ljuti što su mu naslednici “ukrali šou”.

Zanimljivu anegdotu o Portugalcu ispričao je njegov rođak.

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sportske priče | RIO FERDINAND: Odmah smo znali da će Kristijano biti najbolji!

99 Komentara

    Admiring the dedication you put into your blog and detailed
    information you provide. It’s awesome to come across
    a blog every once in a while that isn’t the
    same unwanted rehashed material. Wonderful read!
    I’ve saved your site and I’m including your RSS feeds to
    my Google account.

    I think this is one of the so much vital information for me.
    And i am happy studying your article. But wanna statement on some basic issues, The website style is perfect, the articles is in point of fact nice
    : D. Excellent activity, cheers

    Heya! I just wanted to ask if you ever have any trouble with
    hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing several weeks of
    hard work due to no backup. Do you have any methods to prevent hackers?
    adreamoftrains website host

    Uvek je on u prvom planu.Deca su se tu nasla onako.

    Nasao odlicno resenje, odrzava formu i provodi vreme sa decom☺️

    Ovaj najstariji ce biti zver od fudbalera

    Spojio lepo i korisno.Igra se sa decom a ujedno i trenira-Bravo,tako treba???

    Najsladji i najlepsi trening ikada?

    Čovek trenira 10 h dnevno …neverovatan lik

    Idealna prilika da provede vise vremena sa decom, svaka cast!

    Kako su slatki klinci ??? uvek imate super tekstove ??

    Mašina u drugom svetlu, lepo za videti 😀

    sve je lakse uz porodicu, i 200000000 evra

    Posto on krade sou na terenu, ne treba da se ljuti sto neko njemu kuci krade sou 😉

    Uz takvu pomoc, motivacija ne moze da nestane ?

    Fudbaler koji pomera granice ,fizicki najspremniji!!!

    dopinguje se sto posto xD

    Dovitljiv nacin za trening

    Sve pohvale na mastovitosti

    Uz porodicu je sve lakse. Svaka cast

    Ima da rasturi protivnike kada pocnu utakmice.

    Kad ne moze napolje moze se trenirati i ovako

    Kvalitetno provedeno vrijeme, u krugu porodice

    Potpuno normalan covjek, za razliku od nekih

    Normalan covek i nije umisljen kao vecina poznatih licnosti.

    Najbolji fudbaler i najbolji covek!!

    Pa pravi profesinalac, stalno vežba. Rezultati se vide.

    Trenira kao i prvog dana
    Kralj

    Slatko detence a boga mi i otac hahahaha

    Baš su slatki on vežba a svi se zabavljaju !

    Ima na Insta i onaj snimak gde snima zenu kako trci sa njim. Znaci svi miraju da budu u firmu, ne samo on xD

    Porodican covek pre svega

    Rodila bih ti jos troje takvih hahaha

    Mesi je po meni bolji fudbaler i znalac, ali Ronaldo je mašina, sve je stekao zbog treninga i upornosti, pravi borac i ratnik

    Em zabavlja decu, em trenira. Sta ces bolje

    Ronaldo bas zna da uziva u svakoj situaciji ?

    Haha kako sladak repic ima kao i tata <3

    Spojiti lepo i korisno! Sto da ne, uz porodicu sve ide lakse.

    Svaka čast, najbitnije je sada ostati u formi i vežbati

    Hahaha, al se snasao, svaka mu cast ?

    Uzivancija

    Spoj lepog i korisnog

    Preslatko, mogu da ga vole ili ne, ali je svakako za svaku pohvalu i kao igrac i kao covek.

    Tako je, čovek je pravi sportista

    Kad imas podrsku porodice sve je lakse! 🙂

    Podrska porodice mnogo znaci u zivotu

Postavi odgovor