IGRAĆE SE Nastavlja se još jedno fudbalsko prvenstvo!

Koronavirus je zaustavio sport u gotovo svim zemljama sveta. Što se fudbala tiče lopta se ponegde kotrlja, a sada će biti nastavljen još jedan šampionat.

Još pet dana nas deli od nastavka fudbalskog prvenstva Turkmenistana uprkos što još traje koronavirus, a to će biti posle meseca dana pauze.

Šampionat je prekinut 13. marta posle tri odigrana kola, a narednog vikenda nastaviće se utakmicama 4. kola. U elitnom rangu je osam ekipa, a igra se četvorokružno.

Na tabeli vodi ekipa Kopetdag sa sedam bodova, dok je drugi Ahal sa šest, ali i utakmicom manje.

Što se koronavirusa tiče, zvanično u ovoj zemlji nije zabeležen nijedan slučaj, ali je i samo pominjanje epidemije zakonom zabranjeno.

Podsetimo, trenutno se igraju prvenstva Belorusije, Tadžikistana, Nikaragve i Burundija.

“NIKO KAO ZVEZDA” Kontranapad iz Minhena 1991. najbolji u istoriji!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sportske priče | RIO FERDINAND: Odmah smo znali da će Kristijano biti najbolji!

129 Komentara

    Neka i treba, jedva cekam hahaha!

    Liga iz top 5 😀 hahahaha

    Au zivote, iz keca u sest na neznem koga protiv nekoga???

    Nisam ni znao da postoji njihova liga

    Imacemo bar nesto za kladjenje

    Glasam za to da se sto vise igra pa kud puklo da puklo.
    Krize za fudbal ce biti dokle god traje utisak da su bespomocni, ali licno mislim da nisu, postoji nacin.
    Momci, borite se!

    Kad se vec kladim na Tadzikistan,zasto ne ni i na ovo

    Ma da, odbrojavam dane da gledam turkmenistan ahahaha

    Hoce li biti prenos na sport klubu? ?

    Hmmm zakonom zabranjeno pominjanje epidemije. Dobro makar nesto da gledamo.

    prevencija xD

    Mm,moze,taman da ima jos nesto da se prati

    Turkministan Idemo. Odbrojavanje pocinje5-4-3-2-1…

    Ovde će da bude golova…

    Kakva ce žurka da bude na tribini hahah

    Samo neka se nastavlja da se igraju tiketi

    Stvarno se mnogo ljudi kladi na ove timove koje ne umeju ni da izgovore, a verujem ne znaju ni ime nijednog igrača, hahaha. Ali Meridian daje dobre kvote na takve događaje.

    Valjda ce ih Sport Klub prenositi,znamo svi sta to znaci 😀

    Makar nesto.

    Bolje ista nego nista

    Možda na ovim ligama uzmem pare od kladionice.?

    samo na golove da se igra, i to +

    Sve polako vraca u normalu. Jos malo pa ce sve poceti da se igraa

    Samo da pocnu lige,uzeleli smo se sporta 🙂

    Super sjajna vest..neka se igra samo dobar fudbal pa bilo gde na svetu.

    Burundi je prekinut od danas isto !

    Turkmenistan mora da igra opasan fudbal.

    hahah a jbg makar nesto

    Svi prate, a niko nije ni cuo za njihove klubove…

    Konacno malo pravog fudbala, da se kladim kao sav normalan svet ???

    Ajmo sportom protiv ove pošasti, napred tyrkmenistan

    Valjda znaju sta radi… to je po meni malo neodgovorno ali ko mene pa pita…

    Ovo baš ozbiljno. Turkmenistanci su oduševljeni, ukoliko nemaju internet…..

    Siguran sam da je i ovo zanimljivije od linglong lige…

    bolje i to nego belorusijabar na golove da se igra

    ??

    Jako bitna liga

    Do sad nisam nikad pratio ništa od ovih liga, ali kad nema ništa drugo dobro je i ovo.

    Samo da ovi nasi krenu da mozemo d agledamo?

    ahahahahahahaha to je neka liga bez bbriga bas samo to cekam da se nastavi da uzivam u majstorijama turkmenistanskih fudbalskih madjionicara

    Niko i ne prati tu ligu?

    Ma praticu bilo sta samo da je fudbal

    Samo neka se nastavi da može nešto da se i igra…

    Jedva cekam opet puni stadioni na tv-u i puna kladza

    Tako je, i ja jedva čekam ovo više dosadi…

    Nedostaje mi kladionica vise nego devojka

    Samooo cepajte turkamenistanci ?

    Hoce li vise poceti englezi i spanci

    E vala samo kad krece bilo sta

    Bitno da se sastavi tiket ?

    Polako izgleda prolazi sve ovo jeeee

    Sve gore od goreg

    Bitno da ima sta da se igra

    E ako se kod njih igra onda vrh… nisam ni znao da postoje. ?

    ????

    Ajde vise da pocne fudbal da nastavimo sa tiketima

    Uskoro ce i ostali. Polako pocinju lige. Taman da ima sta da se gleda i igra.

    Eee samo ako ne budem pratio ovo? cekam ja normalne lige da se vrate ipak?

    Brate kladicu se na bilo sta samo da se zove fudbal

    PES 2020 je odličan

    Bas smo cekali oni da pocnu, ali daj sta das kad nema nista drugo.

    O pored belorusa evo ih i turkmenistanci.Idemoo krecemo

    Pa polako se vracamo u normalu.
    Francuzi pocinju 13. Juna.

    Moze cak i neki tiket da se sastavi

    Cekamo naravno svi znatizeljno sta ce se desiti.

    Samo nek se lopta kotrlja ?

    Samo neka se okrece xD

    Da hoce kod nas zabraniti pominjanje virusa. Kod nas kao da mora samo o tome da se prica.
    Napred Turkmenistan.

    Ipak mislim danije samo kod nas

    Samo da gledamo nesto

    Sve same poštene lige…:D

    Ko da su ove jace lige mnogo postenije ?

    Neka se nastavi, da mogu tiket lepo sastaviti…

    To je najbitnije xD

    Samo neka se nesto igra, jedno po jedno prvenstvo da se vraca.

    samo neka su odgovorini

Postavi odgovor