SLAVNI BRITANSKI TENISER OTKRIO: Federer je bio očajan

Najveći teniski turnir Vimbldon, otkazan je ove godine. Nije tajna da je to omiljeni Grend slem Rodžera Federera.

Legendarni britanski teniser Tim Henman otkrio je detalje razgovora sa osmostrukim osvajačem Vimbldona.

– Mislim da je za sve isto. Neko kao što je Federer, ko dolazi na kraj karijere, sigurno mu je oduzeta jedna šansa na Vimbldonu ove godine. On je iskazao to da je očajan zbog te odluke, ali je razume – izjavio je Henman.

Britanac je istakao da su svi igrači razumeli odluku.

– Svi su stoprocentno razumeli. Ljudi su očekivali ovakvu odluku. Ona će imati određeni uticaj. Situacija je daleko od idealne, ali mislim da je potrebno gledati na ovo iz određene perspektive. To je jedno odlaganje u tenisu i odlaganje u nečijim karijerama, ali neki će imati još mnoštvo prilika u budućnosti – poručio je nekadašnji britanski teniser.

Prema poslednjim informacijama, teniska sezona bi trebalo da bude nastavljena 13. jula.

Mislili smo da je Novak bolji u dužim poenima – statistika kaže: NE!

Zdravko Kuzmanović: Radomir Antić je bio veliki gospodin! Ako Zvezda pozove… Serija A je ludilo!

IGRAĆE SE Nastavlja se još jedno fudbalsko prvenstvo!

88 Komentara

    Znam da nije tema ovog teksta da li je Federer gotivan ili ne, ali meni je covek antipatican da nema gde vise. ???

    To mu je bila zadnja sansa da jos jednom uzme wimbldon,vreme je za penziju

    Jbg, desava se ovo. Niko nije ocekivao 🙂

    Ne sumnjam da ce Federer to preziveti ?

    Nek ide vec u penziju,sto je osvajao osvajao je

    Uvek je bio ocajan,nas je nole najjaci

    Nek ide vec u penziju

    Pa i vreme mu je, ali zinulo dupe za lovu. Neka treba nole jos koji put da ga otrese…

    Nema tu više šta da osvaja, GS su gotovi za njega.

    propasce oni, znate li vi kolike pare oni osvajaju na tim turnirima :O

    A i da je dosao opet ne bi osvijio,nema on vise toliko energije da igra toliko dana i toliko setova…

    Ferer nikad nece niti moze da bude ocajan. Ja bih rekao da je imao los dan.
    Uvek podrzavam dobre igrace.

    Vreme mu je za penziju. Ali sve pohvale za njegove teniserkse sposobnosti

    Vala i premasio je ocekivano…

    Steta prosle godine sam izgubio zivce gledajuci finale

    Jeste antipatičan al dobro on igra i dalje za svoje godine.. e sad koliko će to potrajati, ne verujem još baš dugo ali čovek ima motivaciju i dalje

    Federer je najveci gospodin u svetu sporta.

    Verujem da je bio besan.

    Kaze bio je ocajan ali razume. Pa naravno, nece objaviti da je psovao svima sve u 3 lepe… 😀

    Ne znam da li sam pristrasan ali ovog Federera ocima ne mogu da vidim

    Nisi jedini ?

    Nisi jedini, i ja se slažem! Ali ne samo otkad je sa Đokovićem u rivalstvu, nego bre oduvek. Odvratan mi je!

    Razumljivo je da je ocajan, ali sta je tu je. Neka se sve ovo zavrsi sto pre, pa cemo svi uzivati.

    u penziju,pa kad pre. bice to veliki gubitak za tenis

    Bas na pogled iritantan, vreme za penziju

    Bas je lik odvratan, nek se penzionise da ga ne gledamo

    Slažem se

    Penzija!

    Federera je Bog dao za tenis i to je to

    I doslovno ni za sta drugo…

    Osvojice on jos dosta, ne ide se coveku u penziju

    Pored Noleta, ne cudim se sto je ocajan

    Koliko gotivim Rafu toliko je Federer prepotentan i odvratan,naravno Noloooo broj 1 🙂

    Slazem se,bas ne gotivim Federera uopste…

    Pre penzije da osvoji jos jedan vimbeldon!

    Malo se precenio…

    Kad ce bre u penziju

    To se i ja pitam

    E sto mi nije zao zbog Federera.Nevira me

    Mnogo mi je antipatican

    Ja mislim da je on zavrsio svoju karijeru koja je i tekako ispisana istorijom…

    Sto se mene tice neka se penzionise vec jednom, totalno negotivna licnost….

    Slažem se!

    Bio bi verovatno jos ocajniji kad bi ispao iz takmicenja i Novak osvoji turnir.

    Pa to bi se i desilo

    Pa zar mu ovako nije bolje, zna se ko bi osvojio Vimbldon.

    Zna on to dobro, nego glumata

    Da, bukvalno da ugasis tv kad ga vidis

    Samo neka prodje ovo vise, lako cemo za Vimbldon

    Al bukvalno

    Bice jos Vimbeldona..Ali za Federera mozda ne.Brzo ce on u penziju

    Bolje mu je da sedi kuci i cuva decu

    Ovaj Federer je retko iritantan lik

    Da, bukvalno da ugasis tv kad ga vidis

    Doće on do finala i u 45oj ne sekiram se ja za njega

    Hahahah.. Realna prica. ?

    Ma niko nece propasti a ovomora da prodje

Postavi odgovor