MEKINRO UVEREN: US Open će sigurno biti otkazan!

Nekadašnji američki teniser Patrik Mekinro smatra da će US Open biti otkazan.

PAndemija kronavirusa zaustavila je brojne sportske događaje, pa tako i tenis do 13. jula.

Ipak, otkazan je i Vimbldon, a Rolan Garos je pomeren septembar.

Svet ukazuje na to da će teniseri pauzirati nešto duže nego što je planirano.

-Mislim da će otkazati US Open. Nemam nikakvu insajdersku informaciju, dovoljno je samo da pogledamo šta se dešava u svetu i Njujorku. Da bi se takmičenja u tenisu nastavila potrebno je da svuda u svetu sve funkcioniše, ne samo u Sjedinjenim Državama – rekao je Mekinro.

Mnogi bi se složili sa njim i na prvo mesto stavili bezbednost učesnika turnira.

-Tu su igrači, novinair, navijači… Svi oni dolaze iz različitih delova sveta. Zbog toga će biti teško organizovati velike turnire. Gren slemovi podrazumevaju mnogo rada, ne možete samo da pritisnete dugme i da sve bude spremno.

Takođe, dodatni “problem” je što je kompleks ‘Bili Džin King’ pretvoren u bolnici, s obzirom na to da je Njujork jedan od najugroženijih gradova u Americi.

Ipak, ostaje da vidimo kakva će odluka organizatora biti i hoćemo li ipak gledati tenis ove sezone.

KOKO GOF ISKRENA: Tenis igram za sebe, ne za druge!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak | Branko Borota i Mile Močibob premijerno iz karantina! Sreda 20h

SPREMITE PITANJA! Novak i Endi se obraćaju putem Instagrama

48 Komentara

    Verujem da ce odloziti samo ipak ostaje da cujemo konacnu odluku.

    Ma kad su amerikanci u pitanju mislim da oni nece nista otkazati koliko su ludi, tramp kaze ocu publiku na tribinama ima sve da bude pusteno i da se nastavi!

    Znaju da će Nole da osvoji pa ga zatvaraju hahaha

    Steta zaista, nadamo se da ce situacija ipak biti drugacija. Svi smo se uzeleli tenisa.

    Dok ne stigne cepivo za cudo koje ja nastupilo nema vise nicega

    Nisu spomenuli Djokovica ili sam ja lose procitao ?

    Tesko da ce se uskoro nastaviti fudbalski mecevi, a kamoli teniski… Teniseri mnogo vise i cesce putuju, samim tim su i ugrozeniji

    A kako drugacije. Daleko veci gubitak bi bio kada bi se nesto forsiralo da se odrzi.

    Normalno da ce biti otkazan, mada ne znam sto se tenis ne bi igrao bez publike, kada ionako teniserima smeta svaki sum, kada neko osvoji poen lepo pustiti aplauz preko zvucnika i to je to

    Pitanje je i za Roland Garos, možda tek tamo od sredine septembra Masters turniri

    odlozice se sigurno, nije realno da se odrzi turnir

    Ako se ovako nastavi stanje u Americi, bolje da se odloži

    Bata rezonuje kako normalan ćovek i treba da razmišlj.

    A sve vesti na slicnu temu
    obavestite nas kad bude reseno

    meni je najrealnije da se tenis pri nastavi ,jer teniseri ne maju izmedju sebe bas dodirnih tacaka al eto fudbal jrece sa treninzima a us oen se odlaze.samo kako ce tramp vise da gleda bejzbol od pre 20 godina

    Pa i najbolje da se odlozi

    Ma hoce sigurno….pa sve je odlozeno…

    bolje da se odlozi nego da se igra bez publike

    Ne bi trebalo mada novci su novci ?

    Sve se otkazuje, zbog ove krize, nije ni realno da se ista igra.. jest da su velike pare u pitanju, al valjda je zdravlje ljudi bitnije

    Pa upravo, sramota je sad da se prica o novcu

    Otkazuju se jedan za drugim veliki turniri, cela planeta je otisla u aut ?

    Planeta je otisla u aut zbog drugih stvari a mi se i dalje brinemo o turnirima

    I ja mislim da se nece odrzati ?

    Pa i ne bi trebalo

    Smatram da ove godine neće biti sporta, jedino ako se desi neko čudo!

    Izgleda da nam je svima to cudo preko potrebno ?

    Sve ce se otkazati, nema sporta do kraja godine drugari!

    i to ako se nesto bude igralo igrace se bez publike!

    Dzon Patrik Mekinro! Do juce ga svi zvali Dzon, videli na instagramu pise Patrik, pa svi nasi portali samo kopirali. 🙂 60% pratioca tenisa ne zna njegovo srednje ime nego misle da mu je ćale ?

    taj ljiga i ne zasluzuje da mu se zna ime ma koliko je cinio tenisu…

    Us open se sigurno odlazed.Amerika je zariste…

    Ma da, ako su ludi da se nastavlja sve normalno

    cudi me da i ovde nije potkacio Djokovica…

Postavi odgovor