TENIS U ZATVORENIM USLOVIMA Nadal i Đoković skovali plan!

Dvojica teniskih asova Novak Đoković i Rafeal Nadal došli su na ideju o nastavku sezone u dvoranskim uslovima.

Tenisa neće biti još najmanje tri meseca, pošto se nastavak sezone ne očekuje pre 13. jula.

Vimbldon je prvi put posle Drugog svetskog rata otkazan, ali najbolji teniseri ne žele da pauza ode u nedogled.

Pa je tako Nadal otkrio predlog koji je doneo u dogovoru sa Novakom Đokovićem.

Španski as je u razgovoru za jednu radio stancu u domovini istakao sumnju da će tenis u normalnim uslovima moći da se skorije nastavi.

Ističući povodom toga da je zdravlje publike na mestu mogućnost igranja u dvoranskim uslovima.

Dodao je da će sa Đokovićem dati sve od sebe kako bi pomogao tenisu da stane na noge.

FEDERER O IVANIŠEVIĆU: Nekad je bio sjajan, ima li ga negde još uvek?

Fudbalski kutak | Branko Borota i Mile Močibob premijerno iz karantina

PREMIJERLIGAŠI SAGLASNI: Da se sve utakmice odigraju do kraja!

261 Komentara

    Vratice se tenis jos jaci nego sto je bio

    Mnogo su dobri, najbolji svog zanata. Bilo bi lepo da se nastavi sto pre.

    Samo ako budu složni pronaćiće rešenje. Svima je u interesu da se nastavi igrati što pre…

    ko hoce nadje nacin..tako se voli svoj sport.

    Tako bi jedino mogli da realizuju takmicenja.

    Pa ostaje nam samo da se nadamo da ce se uskoro steci uslovi za igranje tenisa.

    Sjajni teniseri, Nole number 1. ???

    Samo cu reci da nema boljih sportista od vas dvojice.

    Sjajni teniseri i jos veci ljudi. Vimbldon je prvi put posle Drugog svetskog rata otkazan.

    Pa i nije im neki plan…

    Logicnije je da je bezbednije da se igra na otvorenom

    Neka krenu,da malo razmrdaju stare koske.

    znao sam da ce nesto pametno uraditi i jedva cekam da ih gledam

    Takodje ??

    Samo neka krenu više, uzeleo sam se sporta a i tenisa

    Slazem se ?

    Treba ideju pretvoriti u stvarnost !!!

    Tako je pa vi i jeste tenis….

    Dobar prwdlog

    Najbolji su nema sta ?‍♂️?

    Slazem se ?

    Svaka cast majstori ??

    ??

    Uvek se nadje resenje za sve ?‍♂️

    Tako je ?

    Dve legende, dva velika igracaa

    Slazem se ??

    Nije los predlog stvarno ?‍♂️?

    Nole legendoo ??

    ????

    Nole najjaci si bre ?

    The best ??

    Bravo, dva gospodina ??

    Slazem se ??

    Dve legende ?

    ?????

    Kako da ne,, ostvareni ljudi u svakom smislu

    Vazno je da oni traze resenje, a ne sumnjam da imaju uticaja kod nadleznih

    Bravo momci

    ???

    Dva velika gospodina

    slazem see

    dva kralja tenisa

    Oni su se dogovorili, i to je to ????

    Super teniseri a jos bolji ljudi

    Uvek su tu da kazu sta treba i kako treba

    Fantasticni teniseri.Kod njih ne postoji konkurencija

    I jedan i drugi su najbolji, legende!!

    Mozda Nole, a nadal posle federera..

    bice nesto cim ovi dvojicu najavljuju

    Pa oni su glavni, tako da nije ni cudo sto mogu da odluce ?

    Garant…cim su tp rekli ima tu necega 🙂

    Pa oni ako rese ima i da urade sve da tenis krene ranije!mnogo je to vremena za prekid

    Bas je lepo sto ljudi koju konkurencija mogu o tome lepo da se dogovore. Zaista pohvalno.
    Jedva cekamo da gledamo.

    Vredni svakog postovanja

    rafa veliki covek

    Obojica su, ne treba o ljudskosti suditi

    Nadamo se da ce se sve vratiti u normalu u skorije vreme

    Pa ne znam sto oni ne igraju bez publike,prenos ide uzivo i eto ti

    POvratak otpisanih

    E nisi bas duhovit, ko njih moze da otpise

    Spoljni faktor,koliko su mocni ova dvojica

    Tenis im je u krvi, ne mogu da ne igraju

    Mogli bi da pređu na PS4, pa da bacimo na Live.

    Jedino tako moze uskoro da se nastavi sezona

    Ne mogu da docekam vise malo tenisa muka mi je od zadruge i parova

    Ovi ce ubiti kes!!

    Oce Vala,, imaju oni dovoljno ne brini se ti

    Pa to Nole kad smisli

    Bruka

    nije losa ideja
    ipak zdravlje ljudi je na prvom mestu

    Obojica su odlični, ali je NOLE nas

    Na sve misle, bezbednost publike na prvom mestu

    Potrosili kintu pa da se malo omrse.

    Ahahahahah, pa to sam i ja pomislio!

    Ne zna se ko je bolji,ali zna se za koga glasam 🙂

    Najbitnije je da su oni, iako su rivali, zapravo slozni oko pitanja kad, gde i kako ce nastaviti da se nadmeću.
    A mi cemo svakako ispratiti svaki njihov mec, kad god se bude realizovao.

    Dve sile od coveka!

    Bilo bi dobro gledati ovaj tenis

    Ljubav prema tenisu je to!

    Ljubav prema sportu jaca od svega ♥️

    Ja bih ovog Novaka odavno zatvorio zbog kuliranja poreza!

    Nemoj da izmisljas platio je i vise nego sto treba!

    Ma samo da krene vise, ne mogu da docekam da gledam ove majstore pa makar i na treningu kako sparinguju

    Pa kakav je predlog što ne reče ?

    Nole dok pomogne svima osta praznih dzepova

    Ajde prebacuje tu lopticu, kod vas nema bliskog kontakta

    Hahahha ne bojim se ja za njega

    Nece on ni da nacne vrh gomile para. ne brini se za njega.

    Ja se ne bih sekirala za njegov dzep ???

    Malo da ga Nole dere i u dvorani. Čisto da ovaj ne zaboravi kako to izgleda. ?

    Svaka vam cast majstori.

    Lepo se njih dvojica uortacise. Lepo sto razmisljaju o nacinu kako ce se odigrati mecevi.

    Pun pogodak ,lepo su se setili nadam se da ce sto pre biti turnira valjalo bi sastaviti neki kvalitetan tiket .Mozda cak i antepost 🙂

    Nole bi opet bio broj 1

    Mozee, samo da se nastavi sto pre

    Sve pohvale za ideju ,nadam se da cete uspeti !

    Nadam se da ce uspeti da ostvare plan ,valjalo bi da se nesto gleda 😀
    Naravno nadam se dobrim kvotama u meridianu

    Gde oni mogu bez tenisa

    Mogu oni bez tenisa, nego se troskovi povecavaju. Treba pomoci ali i placati troskove. Ne trose oni 500eura mesecno nego ko zna koliko.

    Nemaju uslova da se igra u zatvorenom prostoru barem ne za sada

    Ako je sport stao volja za njim nije ,bravo za prave sportiste !

    Ovo bi bilo odlicno samo kada bi bio neki prenos, da ne gledam vise reprize tenisa

    Pa bice sigurno ako bude ovoga

    Pa valjda ce prenositi zar se i to dovodi u pitanje ??

    Navikli ljudi da osvajaju turnire axaxa 😀

    Bravo zaa ideju, ovozavam i jednog i drugog!

    Nole je Nole

    Mora to Srbin da pokrene ,ej sta ti je narod 🙂

    Zivece ovaj narod

    A jeste ceo tenis zaavisi od Djokovica. Ajte molim vas.

    Ako se ne sete oni, nece niko drugi, bravo za bilo kakvu ideju u ovakvim uslovima!

    Samo da se postuju mere bezbednosti i bice ovo primer i za ostale sportove,bravo.

    Svaka cast,nista manje nisam ocekivao od ova dva gospodina

    Oni jednostavno ne mogu bez tenisa, a realno i ja da sam toliko dobar svaki dan bih to radio

    Lepo je videti solidarnost ove dve legende tenisa ,puna podrska u sprovodjenju plana nadam se da ce uspeti

    Igra bez publike nije zanimljiva toliko… Ali bolje je i to nego nikako

    Od Federera nisam to ni ocekivao jer je snob

    Ne mogu bez tenisaa. Ne bi ovo bilo losee,ako prihvate

    Jedva cekam da vas opet gledam na terenu…nedostaje mi tenis..

    Ovo im je lepo došlo da se ljudi odmore i budu sa porodicama

    Dva velika protivnika i dva velika coveka!

    Ne sumnjam da ce Nadal i Djokovic uraditi sve sto mogu da se ova vanredna situacija u tenisu ne oseti toliko. Mene samo zanima da li ce moci da racunaju i na Federerovu podrsku…

    Dve teniske legende stizu do pametnog resenja!

    Ne mogu legende bez tenisa

    To im je profesija, od toga žive, to im je život

    Kreativnost dva sjajna tenisera u lose vreme

    Ko hoce nadje nacin 😀 😀 😀

    I njima je dosadno, pa moraju da nadju zanimaciju

    Kako da ne,, ostvareni ljudi u svakom smislu

    Dobro je da misle na tenis i nasu dobru tabavu

    Dobra ideja,mozda je ovo jedini i pravi nacin da se zapocne tenis

    Definitivno moraju nastaviti sa treninzima

    Ako njih dvojica ne nadju resenje, nece niko.. Majstori

    Jedva cekam da vidim sta su smislili 😀

    Pa dobro i kako ce se nastaviti, sem da oni sami sa sobom treniraju

    Verovatno ko i ja u svojoj kuci ?

    Dogovorili se da ga Nole pusti jedan mec 😀

    Haha da da ???

    Dve legendee,ne mogu bez tenisa pa to ti je

    pa ko moze bez tenisa oni zive za to!!

Postavi odgovor