MILAN NASTAVLJA S TRENINZIMA Poziv igračima da se vrate u Italiju

Milan je ove subote pozvao svoje fudbalere da se vrate iz inostranstva, zbog treninga koji bi trebalo da se nastave početkom narednog meseca.

Kako su preneli mediji, postoji veliki optimizam da se grupne aktivnosti u fudbalu nastave 4. maja, kada će početi druga faza italijanskog odgovora na koronavirus.

Imajući to u vidu, Milan je zamolio svoje igrače da se vrate u Italiju, najkasnije do sledećeg četvrtka.

Po pisanju “Gazete delo sport”, to su Zlatan Ibrahimović, Rafael Leao, Hakan Čalhanoglu, Simon Kjer, Asmir Begović i Lukas Paketa.

Pre nego što se vrate treninzima, navedeni će morati u dvonedeljnu izolaciju u svojim stanovima.

„ZNA SE!“ Koga bi Dušan Tadić odabrao između Mesija i Ronalda i zašto?

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

92 Komentara

    Odlicni tipovi, moze solidan tiket da se sastavi

    Kako li mi je preslo sa teme na temu? ?

    Možda je prerano za ovako nešto, ne znam baš koliko je ovo pametna odluka ali videćemo uskoro.

    Ne verujem da donose ovakve odluke , a da pre toga nisu utvrdili da li je bezbedno. Ako su vec objavili ovakvu vest i ako je tacna, znaci da se polako sve vraca u normalu. Ima jos dve ned do tada, videcemo sta je tacno.

    Odlicno znaci da ce se liga nastaviti, nadam se da ce to biti sto pre.

    Sta su napravili zbog svoje neodgovornosti oni i dalje nastavljaju

    Neka samo više počne kladiću se i na treninge

    Igraće sa maskam i u zaštitnom odelu

    Gde ovi tako zure, pa korona jos besni

    Polako se sve vraca u normalu pa i sport

    To su sjajne vesti, sigurno smatraju da je bezbedno 😉

    Situacija se smiruje, ne vidim problem da nastave treninge? Najbolje mozda sedeti kod kuce jos par godina? Ljudi imunitet se gradi napolju, ne u stanu

    Nadam se da se zezaju… Pozivati ljude u zariste korona virusa nije bas najracionalnija odluka

    Ako pratis desavanja i nisu vise neko zariste tako da treba se polako vratiti u normalu, nema tu nista lose

    Можда је мало рано да то све почне већ почетком маја с обзиром какво је стање у Италији…али изгледа је клубовима битније нешто друго , видећемо пта од тога има уопште

    Videcemo, mada nisam optimista da ce se prvenstvo nastaviti tako brzo

    Nema od ovoga nista, bar ne u skorije vreme

    Pa ja bih voleo da se sve nastavi ali ne bas u ovakvim okolnostima kada se sve ovo desava jos uvek.

    A sto im i dalje dnevno umire toliko ljudi to nista, bitno da se nastavi liga ne bi li se namlatile pare.

    Ovo je prerano, trebalo bi da sacekaju jos malo.

    Mislim da je ovo trenutno neizvodljivo s obzirom da se situacija u Italiji nije jos uvek smirila

    Jos je rano za njih, to tek za mesec dana mozda

    Kakvi treninzi kad je u Italiji jos kriticno …

    Ali jos uvek su granice zatvorene,kako ljudi da dodju? da nisu malko poranili?

    Samo sto nece doci

    Bukvalno hoce

    Bogami , vreme je da se vrati fudbal u normalu u evropi.

    Odlicna vest, polako se sve vraca 🙂

    Ne bas bistar potez,posto u Italiji ne staje ova korona.

    Nisu ludi da se vrate. Zasto bi rizikovali

    velike pare su u pitanju

    Van pameti skroz… zabrinuli se za budzet…

    Nema nista od toga, tamo pandemija ne jenjava.

    Uplasili se da ne izgube mnogo para, zdravlje ocigledno i nije toliko bitno. strasnoo…

    Kakva glupost, dezinformacija totalna

    Bilo je i vreme

    Nema nista od toga, uzalud se radujemo.

    Virus ih najvise pogodio, a oni bi da treniraju… strasno

    Bože koliko ljudi mogu biti bolesni i bez mozga.

    Bas tako

    Sreća pa postoje pokretni respiratori.

    Hrabrost ili ludost ?

    Ludost definitivno!

    Nadamo se tome. ?

    Cemu bre?

    Polako se popustaju mere u Italiji, samo ne znam koliko je pametno da vec pocnu sa treninzima. Verujem da su se svi uzeleli, ali rano je

    Iskreno u Italiji situacija sa pandemijom ne jenjava, tesko da ce se ovo izvesti.

    A nesto se vise ne pise o stanju kod njih

    Kako su se ponasali na pocetku epidemije izgleda da se nisu opametili treba da sacekaju !!!

    Ocigledno

    Pa bas, ne znam gde zure toliko

    Svi jedva cekamo na povratak fudbala ali ne treba zuriti po svaku cenu.

    Pa ne znam sta im znaci to

    Lige ce se nastaviti zbog sportskog i ekonomskog stanja

    Valjda je bitnije zdravlje, zar ne?

    Realan potez. Vec je izvesno da ce se lige nastaviti.

    Slazem se. Morace dve nedelje u izolaciju,onda malo pripreme I liga krece

    Sto je realan? Dal su realni a do skoro samo pricali o mrtvima i zarazenima

    Konacno lepe vesti iz Italije, nadam se da je korona pri kraju i da cemo ponovo gledati seriju A i mozda titulu Lacia?

    a tamo i dalje grobnicA,SUPER

    ?‍♀️

    Evo sad ce da se vracaju, prvim avionom.

    Za njih su granice otvorene

    Da se nastavi fudbal i zakotrlja lopta svi jedva cekamo

    ?‍♀️?‍♀️

    Verujem ali ipak zdravlje pre svega

    Ovi će zbog para svi da se razbole ?

    Ocigledno

    Nisam baš siguran da su ludi za povratkom u Italiju.

    Nez zasto italijani i spanci toliko zure. najvise ih je pogodilo ovo

    Pare….

    Kriza i nema drugog objasnjenja

    oni nemaju krizu nego samo za medije tako govore kako nemaju i slicno1!!

Postavi odgovor