Milan je ove subote pozvao svoje fudbalere da se vrate iz inostranstva, zbog treninga koji bi trebalo da se nastave početkom narednog meseca.
Kako su preneli mediji, postoji veliki optimizam da se grupne aktivnosti u fudbalu nastave 4. maja, kada će početi druga faza italijanskog odgovora na koronavirus.
Imajući to u vidu, Milan je zamolio svoje igrače da se vrate u Italiju, najkasnije do sledećeg četvrtka.
Po pisanju “Gazete delo sport”, to su Zlatan Ibrahimović, Rafael Leao, Hakan Čalhanoglu, Simon Kjer, Asmir Begović i Lukas Paketa.
Pre nego što se vrate treninzima, navedeni će morati u dvonedeljnu izolaciju u svojim stanovima.



Sanja90
Odlicni tipovi, moze solidan tiket da se sastavi
Sanja90
Kako li mi je preslo sa teme na temu? ?
Fića
Možda je prerano za ovako nešto, ne znam baš koliko je ovo pametna odluka ali videćemo uskoro.
Kaca
Ne verujem da donose ovakve odluke , a da pre toga nisu utvrdili da li je bezbedno. Ako su vec objavili ovakvu vest i ako je tacna, znaci da se polako sve vraca u normalu. Ima jos dve ned do tada, videcemo sta je tacno.
Karlo
Odlicno znaci da ce se liga nastaviti, nadam se da ce to biti sto pre.
PAJA
Sta su napravili zbog svoje neodgovornosti oni i dalje nastavljaju
Tasa
Polako
Stefan
Ko zna hoce im se Ibra vratiti
Jovan
Neka samo više počne kladiću se i na treninge
Miroslav
Igraće sa maskam i u zaštitnom odelu
Sandra
Gde ovi tako zure, pa korona jos besni
M
Polako se sve vraca u normalu pa i sport
Borko
Cuj da se vrate u Italiju ?
Jelica
To su sjajne vesti, sigurno smatraju da je bezbedno 😉
Vlada
Situacija se smiruje, ne vidim problem da nastave treninge? Najbolje mozda sedeti kod kuce jos par godina? Ljudi imunitet se gradi napolju, ne u stanu
Nebojsa
Nadam se da se zezaju… Pozivati ljude u zariste korona virusa nije bas najracionalnija odluka
Miki
Ako pratis desavanja i nisu vise neko zariste tako da treba se polako vratiti u normalu, nema tu nista lose
Maja
Da nisu malo poranili
Stasa
Можда је мало рано да то све почне већ почетком маја с обзиром какво је стање у Италији…али изгледа је клубовима битније нешто друго , видећемо пта од тога има уопште
Slobodan
Videcemo, mada nisam optimista da ce se prvenstvo nastaviti tako brzo
Bogi
Nema od ovoga nista, bar ne u skorije vreme
Milan
Pa ja bih voleo da se sve nastavi ali ne bas u ovakvim okolnostima kada se sve ovo desava jos uvek.
Janko
A sto im i dalje dnevno umire toliko ljudi to nista, bitno da se nastavi liga ne bi li se namlatile pare.
Zorica
Čudna odluka
mare
vec ocekujem na vestima da cujem,nove zrtve korone u italiji
Djomla
Da li ce ibra da im se vrati
Vasa
Ovi su ludaci
Sasa
Ovo je prerano, trebalo bi da sacekaju jos malo.
Kosta
Mislim da je ovo trenutno neizvodljivo s obzirom da se situacija u Italiji nije jos uvek smirila
Anakin91
Jos je rano za njih, to tek za mesec dana mozda
Aleksandar
Kakvi treninzi kad je u Italiji jos kriticno …
Micika
Ali jos uvek su granice zatvorene,kako ljudi da dodju? da nisu malko poranili?
DelijaMomak
Samo sto nece doci
Stele
Bukvalno hoce
Stefke
Bogami , vreme je da se vrati fudbal u normalu u evropi.
Zokile
Odlicna vest, polako se sve vraca 🙂
Baraba
Ovo je super za cuti 🙂
Fica
Ne bas bistar potez,posto u Italiji ne staje ova korona.
Klara
Nisu ludi da se vrate. Zasto bi rizikovali
mare
velike pare su u pitanju
Vlada
Van pameti skroz… zabrinuli se za budzet…
Miki
Nema nista od toga, tamo pandemija ne jenjava.
Nikola
Uplasili se da ne izgube mnogo para, zdravlje ocigledno i nije toliko bitno. strasnoo…
Nenad
Kakva glupost, dezinformacija totalna
medox1974
Bilo je i vreme
Igor
Nema nista od toga, uzalud se radujemo.
M.A
Virus ih najvise pogodio, a oni bi da treniraju… strasno
Coa
Sta reci… ljudi su bez mozga
Mihajlo
Bože koliko ljudi mogu biti bolesni i bez mozga.
Velja
Bas tako
Mica
Sreća pa postoje pokretni respiratori.
Maky
Hrabrost ili ludost ?
Petar
Ludost definitivno!
Marija S.
Nadamo se tome. ?
Nikola
Cemu bre?
Una
Oko para se vrti sve.
Bole
Ludi skroz
Zoki
Polako se popustaju mere u Italiji, samo ne znam koliko je pametno da vec pocnu sa treninzima. Verujem da su se svi uzeleli, ali rano je
Racic
Iskreno u Italiji situacija sa pandemijom ne jenjava, tesko da ce se ovo izvesti.
Teki
A nesto se vise ne pise o stanju kod njih
Joki
Kako su se ponasali na pocetku epidemije izgleda da se nisu opametili treba da sacekaju !!!
MARKO
Ocigledno
Vukica
Pa bas, ne znam gde zure toliko
Mare
Svi jedva cekamo na povratak fudbala ali ne treba zuriti po svaku cenu.
Vax
Pa ne znam sta im znaci to
Edi
Sve se vrti oko novca ,nazalost.
Ixi
Lige ce se nastaviti zbog sportskog i ekonomskog stanja
Tanja
Valjda je bitnije zdravlje, zar ne?
Onako
Na muda
Ilija22
Pare brate
Vuk
Koliko nisu normalni auu
Tandaramandara666
Ludi Italijani…
Marko
Realan potez. Vec je izvesno da ce se lige nastaviti.
Dragoslav
Slazem se. Morace dve nedelje u izolaciju,onda malo pripreme I liga krece
Nikola
Sto je realan? Dal su realni a do skoro samo pricali o mrtvima i zarazenima
Mare
Konacno lepe vesti iz Italije, nadam se da je korona pri kraju i da cemo ponovo gledati seriju A i mozda titulu Lacia?
kneza
a tamo i dalje grobnicA,SUPER
Iva
?♀️
Veljoo
Evo sad ce da se vracaju, prvim avionom.
Nikola
Za njih su granice otvorene
Milos
ludaci….
Miki
samo se vi nadajte…
Kiki
Da se nastavi fudbal i zakotrlja lopta svi jedva cekamo
Iva
?♀️?♀️
Nemanja
Verujem ali ipak zdravlje pre svega
Stefan
Ovi će zbog para svi da se razbole ?
Iva
Ocigledno
Vladimir
Nisam baš siguran da su ludi za povratkom u Italiju.
Duki
Nez zasto italijani i spanci toliko zure. najvise ih je pogodilo ovo
zizi
Pare….
Caki
Kriza i nema drugog objasnjenja
Marko855
oni nemaju krizu nego samo za medije tako govore kako nemaju i slicno1!!