Džastin Getlin ima 38 godina, pet je stariji od Juseina Bolta koji se povukao, ali nema nameru da prestane s takmičenjem.
Štaviše, Getlin je najavio učešće na Olimpijskim igrama.
– Cilj mi je da učestvujem na Igrama 2021. Mislim da mnogo ljudi veruje da vreme ide protiv mene i nekih starijih sportista, ali to nije istina – istakao je jedan od najbržih sprintera sveta, te dodao:
– Sve što se događa oko Brejdija mi daje nadu. Videti četrdesetogodišnjeg Getlina na stazi možda i nije toliko ludo.
Smatra da nema velike razlike da li će OI biti ove ili sledeće godine.
– Neće biti velika razlika takmičiti se u 38. i 39. godini. Uvek sam sebi govorio da neću trčati do 40. godine, ali kako se to vreme približava, ipak želim da nastavim – poručio je Getlin.
Amerikanac je osvajač pet olimpijskih medalja, a ostaće upamćen i po nekoliko doping afera.



Nemanja
I zreba alo pseća da može to
Mare86
mozes ti i u 50 da trcis kad koristis doping
Aleksandar
Ako misli da moze podržavam, svaka cast.
Kaca
On najbolje zna koliko moze. Ako i dalje veruje u sebe i svoje sposobnosti, sto da ne.
Denis
Ako je spreman da trci onda svaka cast 😀
Djordje Djordjevic
Napravio je onda glupost sa dopingom…
Denis
Bas tako, to mu nije trebalo 🙂
Maras
Stoko dopingovana samo učestvujete jer nema Bolta da bar nešto osvojis.
Sanja90
Ovo je za svaku pohvalu.
Tasa
Za pohvalu
sladjana
Pokidaj daj sve od sebe samo se cuvaj povrede
M
Pa ne znam bas
Z
Furaj druze Moj dokle god mozes
Slavisa
Slazem se…neka trci covek ako oseca da moze….
Filip
Bolje ti je u penziji matori…
Kiki
Svaka cast,pored Bolta nema sansi ali ovo.je za pohvalu
PAJA
Pa Bolt nece ni trcati haha
Mire
Nisu godine nikakvo merilo, ako covek smatra da moze da ode i pokida na OI
Sinisa
Zasto su godine merilo za nesto?
Бојан
Ако сматра да може треба му пружити подршку, под паролом, важно је учествовати, а не победити, то је и мото ОИ.
Obilicevvenac
Mislim da ide preko svojih mogućnosti, ne treba po svaku cenu forsirati nešto, a da ne ispuniš cilj zbog toga ili da se pokažeš u loše svetlu
Putnik
Getlin treba da se povuce gospodski, a ne da se bruka na OL.
Bole
Godine su samo broj samo rokaj
Mare
Neka ga neka trči još dve godine, posle toga da ako ode. Na mladima je svet, a on se dovoljno pokazao kakav je primer zbog dopinga
Sandra
Sve se moze kad se hoce
mare
na mladjima svet ostaje
Slobo
Trcao bih i ja da sam amer i da mi ubrizgaju nesto u venu,cuj…
Slobodan
Jedini “sportista” koji moze jos da trci iako je 2 puta bio pozitivan na doping, kada ce vise WADA biti rigoroznija prema Amerikancima ili za njih ne vaze pravila kao za ostale smrtnike
Boban
Za Amere to ne vazi
DuLE
Samo udri, koga briga koliko imaš godina….
Borko
Ako se osecas kao da nemas toliko godina da imas snage, samo cepaj
Marko
Nisu bitne godine, nego samo spremnost i zdravlje!
mare
pa sa dopingom moze
kockar
Malo doping 😀
Dule
Sa 40 godina, prvo na doping test, pa na stazu.
Misko
Ma mozes ti to.
Drale
Drzi se mrcino.
Zixon
Samo napred ako mozes.
Andrijana
Samo napred!
QQ
Tesko ali videcemo
Pavle
Ako on misli da moze sto da ne
Nije bitno
Tesko
Zika
Imas ti velikih sansii!!!!
Siba
Trebas da trcis sve dok ti mislis da mozes, godine su samo broj
Nikola
Tako je ?
Stupar
Odlicno razmiljanje!!!!!
Sparta
Godine nisu merilo!
Denis
Tako je 🙂
Kinez
Samo napred, dokle god ti mislis da mozes!!!!
Toma
Potpuno podrazavm njegov izbor
Car
Svaka cast!!!
Lazar
Ako moze i treba
Jelica
Samo napred i navali 🙂
Mica
Zna covek svoje mogucnosti…podrzavam…
Miki
Svaka cast, imas veliku zelju i motivaciju to je bitno!
Bogi
Pa sta je sve uzimao a verovatno i dalje uzima trcace do 60te
Denis
Hahaha istina 😀
Lucas
Mator si decko.
Dzoni
Lud
Nikola
Ako je usain bolt mogao mozes i ti 😀
Milos
Samo napred legedno
Petar
???
Goran
Svakam čast.Tako ću i ja.
Martin
Puno je to godina za profesionalnog sportistu
Denis
Jeste, ali ako ima snage sto da ne 😀
Simovic
u zdravom telu zdrav duh
Vasa
Covek je lud 🙂
Maja
Svaka čast za želju i motivaciju
Simovic
ima
Djomla
Sto da ne kad je spreman
Nemanja
Ima sanse Getlin