"NEMA VEZE ŠTO ĆU IMATI 40" Legendarni sprinter trčaće na OI!

Džastin Getlin ima 38 godina, pet je stariji od Juseina Bolta koji se povukao, ali nema nameru da prestane s takmičenjem.
Štaviše, Getlin je najavio učešće na Olimpijskim igrama.

– Cilj mi je da učestvujem na Igrama 2021. Mislim da mnogo ljudi veruje da vreme ide protiv mene i nekih starijih sportista, ali to nije istina – istakao je jedan od najbržih sprintera sveta, te dodao:

– Sve što se događa oko Brejdija mi daje nadu. Videti četrdesetogodišnjeg Getlina na stazi možda i nije toliko ludo.

Smatra da nema velike razlike da li će OI biti ove ili sledeće godine.

– Neće biti velika razlika takmičiti se u 38. i 39. godini. Uvek sam sebi govorio da neću trčati do 40. godine, ali kako se to vreme približava, ipak želim da nastavim – poručio je Getlin.

Amerikanac je osvajač pet olimpijskih medalja,  a ostaće upamćen i po nekoliko doping afera.

VAKCINA ILI NIŠTA? Olimpijske igre u Tokiju još uvek pod znakom pitanja

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Fudbalski kutak iz karantina: EP 1960, Galić, Belorusi i kako kroz izolaciju!

71 Komentara

    Ako misli da moze podržavam, svaka cast.

    On najbolje zna koliko moze. Ako i dalje veruje u sebe i svoje sposobnosti, sto da ne.

    Ako je spreman da trci onda svaka cast 😀

    Stoko dopingovana samo učestvujete jer nema Bolta da bar nešto osvojis.

    Pokidaj daj sve od sebe samo se cuvaj povrede

    Furaj druze Moj dokle god mozes

    Slazem se…neka trci covek ako oseca da moze….

    Svaka cast,pored Bolta nema sansi ali ovo.je za pohvalu

    Pa Bolt nece ni trcati haha

    Nisu godine nikakvo merilo, ako covek smatra da moze da ode i pokida na OI

    Ако сматра да може треба му пружити подршку, под паролом, важно је учествовати, а не победити, то је и мото ОИ.

    Mislim da ide preko svojih mogućnosti, ne treba po svaku cenu forsirati nešto, a da ne ispuniš cilj zbog toga ili da se pokažeš u loše svetlu

    Neka ga neka trči još dve godine, posle toga da ako ode. Na mladima je svet, a on se dovoljno pokazao kakav je primer zbog dopinga

    Trcao bih i ja da sam amer i da mi ubrizgaju nesto u venu,cuj…

    Jedini “sportista” koji moze jos da trci iako je 2 puta bio pozitivan na doping, kada ce vise WADA biti rigoroznija prema Amerikancima ili za njih ne vaze pravila kao za ostale smrtnike

    Za Amere to ne vazi

    Samo udri, koga briga koliko imaš godina….

    Ako se osecas kao da nemas toliko godina da imas snage, samo cepaj

    Sa 40 godina, prvo na doping test, pa na stazu.

    Trebas da trcis sve dok ti mislis da mozes, godine su samo broj

    Tako je ?

    Godine nisu merilo!

    Tako je 🙂

    Samo napred, dokle god ti mislis da mozes!!!!

    Svaka cast!!!

    Ako moze i treba

    Zna covek svoje mogucnosti…podrzavam…

    Pa sta je sve uzimao a verovatno i dalje uzima trcace do 60te

    Hahaha istina 😀

    Ako je usain bolt mogao mozes i ti 😀

    Puno je to godina za profesionalnog sportistu

    Jeste, ali ako ima snage sto da ne 😀

Postavi odgovor