Bivši igrač Crvene zvezde iz Italije odlazi u Poljsku

Druga inostrana destinacija za Aleksandra Stefanovića je Poljska.

Srpski reprezentativac je promovisan kao novi igrač Kupruma, gde će igrati zajedno sa kolegom iz nacionalnog tima Lazarom Marinovićem.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Aleksandar Stefanović je prethodnu sezonu proveo u Kuneu. To je bilo njegovo prvo inostrano iskustvo.

Pre odlaska u Italiju, igrao je za Crvenu zvezdu i Ribnicu. Na Marakani je osvojio šampionsku titulu i Superkup. Sa Kraljevčanima je uzeo Kup.

Podsetimo, Stefanović je rođen 1998. godine, visok je dva metra i pokriva poziciju srednjeg blokera. Trenutno se nalazi u Orleanu, gde reprezentacija Srbije učestvuje na drugom turniru Lige nacija.

Novi igrač Kunea: Iste sekunde sam prihvatio ponudu, ali srce mi ostaje u Zvezdi

Bonus video:

0 Komentar

    Nadam se da neće upasti u klupu, prečesto naši odu pa sede. Nek dobije minutažu.

    Srednji blokeri od dva metra se uvek traže, nije ni čudo što ga zovu napolju.

    Iskreno, očekivao sam da ostane još koju godinu u Italiji. Brzo je promenio sredinu.

    OK Kuprum nije bog zna kakav klub, mogao je da nađe i jaču ekipu. Videćemo kako će proći.

    Bravo za Stefanovića, zaslužio je inostranstvo posle ovakvih sezona. Samo nek nastavi tako.

Postavi odgovor