Velika borba, sjajno drugo poluvremena, ali na kraju poraz Srbije od Turske u poslednjim sekundama…
Luka Mitrović je susret okončao sa sedam poena i osam skokova, bio među zapaženijima iako mu nije baš sve polazilo za rukom, a posle meča je kratko sumirao utiske.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
“Uvek je teško kad se izgubi na domaćem terenu i pred domaćom publikom, kada se igra za nacionalni tim. Odigrali smo dva različita poluvremena. Ne mogu da kažem da se nismo borili u prvom, ali smo bili mnogo nervozni. Mnogi momci igraju prvi put ovako velike utakmice i protiv ovakvih protivnika. Nije kao da smo mi iskusniji bili nešto mnogo bolji. Svakako nervozan početak i mnogo promašenih otvorenih šuteva u prvom poluvremenu. Jako je teško tako igrati. Oni su posle svakog promašaja imali kontru i polaganje i iz tih nekih laganih poena su došli do napadačkog ritma“, rekao je Luka Mitrović.
Treća i četvrta deonica bi mogle da budu recept za revanš u Istanbulu, koji je na programu već u ponedeljak.
“U drugom poluvremenu smo promenili odbranu. Počeli smo da preuzimamo više i iz dobre energije, počeli smo da pogađamo šuteve spolja i vratili se u meč. U neizvesnoj završnici nam je falio defanzivni skok, kojeg smo dva puta imali na ruci. Međutim, oni su na kraju iz trećeg pokušaja promašili trojku, koja je bila odlučujuća“.
Sjajna atmosfera vladala je u Pioniru, imali su Orlovi jak vetar u leđa, ali možda su na početku malo i u velikoj želji da vrate navijačima za podršku, malo izgoreli…
“Za tri dana igramo, probamo da se oporavimo i analiziramo poluvreme. Možda nas su nas ovaj ambijent, igranje pred domaćom publikom i želja da se pokažemo malo omeli, zavezali ruke u prvom poluvremenu. Idemo pred njihove navijače, verovatno će nas čekati puna hala, a pritisak se možda prebaci na njih. Pokušaćemo da iznenadimo“, zaključio je Luka Mitrović.
Bonus video:



lola
Sa ovom ekipom jedva smo i Bosnu pobedili a glupo je pričati sad o revanšu sa Turskom
lara
Nema pritiska na Turke u revanšu, jači su i to je kraj priče, nemamo dobrih igrača u repki