Ibon Navaro je pre dva dana stigao u Beograd i odmah se bacio na posao. Novi trener Zvezde je iskoristio dane u prestonici da obavi prve razgovore sa čelncima kluba sa Malog Kalemegdana.
Kako su crveno-beli objavili, prvi dogovori su postignuti za narednu sezonu. Naravno, šta su detalji – za sada će ostati nepoznanica.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Navaro je obišao prostorije kluba, opremljeni trening centar i dvoranu, a proveo je vreme sa predsednikom Željkom Drčelićem. Takođe, Navaro je otišao i do Malog Kalemegdana, koji je Zvezdina prva kuća i mesto odakle je košarka krenula da se kotrlja.
Španski stručnjak pred sobom ima najveći izazov u karijeri i po prvi put će biti deo Evrolige kao samostalni trener.
“Dobro nam došao treneru i mnogo sreće u radu”, napisala je Zvezda na svom zvaničnom nalogu.
Bonus video::



mia
Pa neka nam je svima sa srećom, nadam se da će Navaro lako da nađe zajednički cilj sa igračima i da će nam ova sezona biti uspešnija od prošle.
vanja
Iskreno, jedva cekam da vidim prva pojacanja i kakav ce stil kosarke Navaro pokusati da uvede. Trenerska promena je velika stvar, ali na kraju ce sve zavisiti od toga kako bude sastavljen tim.