KUMAN PORUČIO: Bilo je zastrašujuće... Dobro sam, hvala na podršci

Selektor reprezentacije Holandije Ronald Kuman poručio je da se dobro oseća nakon prošlonedeljne intervencije na srcu.

Kuman je u nedelju uveče primljen u bolnicu, gde mu je urađena hirurška intervencija kateterizacije srca zbog bola u grudnom košu. Već u ponedeljak vratio se kući.

– Bilo je pomalo zastrašujuće prošlog vikenda. Za mene, ali posebno za moju porodicu i prijatelje. Srećom, doktori su su mi brzo pomogli i ponašali su se čudesno, na čemu sam im zahvalan – napisao je legendarni fudbaler na svom Tviter nalogu.

Zahvalio je svima koji su mu slali poruke podrške.

– Fantastično je bilo videti koliko ljudi je pokazalo saosećanje… Mnogo divnih poruka dobio sam od poznanika iz sveta fudbala, od klubova, ali i od potpunih stranaca. To mi je zaista puno značilo i hteo bih svima da zahvalim na tome – naveo je Kuman, te zaključio:

– Sada se osećam dobro, a to znači da ću se vratiti da dajem sve od sebe, čim lopta ponovo počne da se kotrlja.

VULKAN SPREČIO TRANSFER Leva je 2010. umalo otišao u Premijer ligu

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Bolno EP 2000. za Jugu i finale za anale!

29 Komentara

    Velika podrška Kumanu…. Bez oporavak ti želim…

    Bitno da si se oporavio i nastavio sa normalnim zivotom

    Brz oporacak, samo da bude sve ok i da se korona izbegne.

    Bravo posle takve operacije vratiti se poslu tako brzo. Svaka čast.

    Nije to ništa strašno, brzo će se on oporaviti.

    Bice to dobro,samo lagano i bez zurbe

    Drago mi je sto se odlicno oporavlja..

    Sportsko srce je to.. naravno da ce sve izdrzatii

    Valjda je svestan da se i nakon povratka na teren mora čuvati, super brzo se oporavio.

    Pazice se on ne sumnjam ja u njega.. video je sad kako cas moze nesto da te zadesi.. ??

    odma ga pustili kuci,operises slepo crevo lezis u bolnici jos 5 dana,ako nek je ziv i zdrav,odlican trener

    Nije to nista strasno čin je oporavak tako kratko trajao … isto kao i korona ,prehladi se čovek oni mu prisiju virus smesnoooo

    Pa sta smo drugo mogli i ocekivalo, Kuman je jak kao stena, naravno da ce se oporaviti munjevitom brzinom.

    Ako je jak kao sto je bio fudbaler, nema brige za njega 🙂

    On je po meni bio skroz trener, bice idalje naravno

    Butno da je sve proslo kako treba i da se vraca svom trenerskom poslu

    Da daa.. ocekujemo ga uskoro.. ?

    Ronald Kuman se oporavio munjevitom brzinom. Mora da je bila neka laksa intervencija.

    Sa takvom medicinom nije ni cudo

    heheh pa nije ovo srbija gde ti za svaku bolest pisu istu terapiju pa se lecis godinama nazalost

    Odlično da se oporavio. Samo mi nije jasno koliko je moguće da se profesionalna karijera završi bez istrošenosti igrača. Stvarno su moderni gladijatori…

Postavi odgovor