Selektor reprezentacije Holandije Ronald Kuman poručio je da se dobro oseća nakon prošlonedeljne intervencije na srcu.
Kuman je u nedelju uveče primljen u bolnicu, gde mu je urađena hirurška intervencija kateterizacije srca zbog bola u grudnom košu. Već u ponedeljak vratio se kući.
– Bilo je pomalo zastrašujuće prošlog vikenda. Za mene, ali posebno za moju porodicu i prijatelje. Srećom, doktori su su mi brzo pomogli i ponašali su se čudesno, na čemu sam im zahvalan – napisao je legendarni fudbaler na svom Tviter nalogu.
Zahvalio je svima koji su mu slali poruke podrške.
– Fantastično je bilo videti koliko ljudi je pokazalo saosećanje… Mnogo divnih poruka dobio sam od poznanika iz sveta fudbala, od klubova, ali i od potpunih stranaca. To mi je zaista puno značilo i hteo bih svima da zahvalim na tome – naveo je Kuman, te zaključio:
– Sada se osećam dobro, a to znači da ću se vratiti da dajem sve od sebe, čim lopta ponovo počne da se kotrlja.


Mare
Velika podrška Kumanu…. Bez oporavak ti želim…
Goran22
Bitno da si se oporavio i nastavio sa normalnim zivotom
Goran 85
Odlično je to što je medicina napredovala.
Admirson
Jak si ti mister
Chupka
Brz oporacak, samo da bude sve ok i da se korona izbegne.
Scar
Bravo posle takve operacije vratiti se poslu tako brzo. Svaka čast.
Mario
Bitno je da se sada dobro oseca.
Mića3
Nije to ništa strašno, brzo će se on oporaviti.
Zorica
Želim brz oporavak.
Tasa
Bice to dobro,samo lagano i bez zurbe
Kinez
Drago mi je sto se odlicno oporavlja..
Toma
Samo hrabro majstore.. ??
Car
Sportsko srce je to.. naravno da ce sve izdrzatii
Mićo
Valjda je svestan da se i nakon povratka na teren mora čuvati, super brzo se oporavio.
Rovac
Pazice se on ne sumnjam ja u njega.. video je sad kako cas moze nesto da te zadesi.. ??
pavle
odma ga pustili kuci,operises slepo crevo lezis u bolnici jos 5 dana,ako nek je ziv i zdrav,odlican trener
Nemanja
Nije to nista strasno čin je oporavak tako kratko trajao … isto kao i korona ,prehladi se čovek oni mu prisiju virus smesnoooo
Peki
Kakav fudbaler i kakav sut je imao
Nina
Pa sta smo drugo mogli i ocekivalo, Kuman je jak kao stena, naravno da ce se oporaviti munjevitom brzinom.
Marko
Ako je jak kao sto je bio fudbaler, nema brige za njega 🙂
Cigo
Podrska! Lepa vest!
Giga
On je po meni bio skroz trener, bice idalje naravno
Hamid
Bravo izdrzi majstore!
Nemanja
Butno da je sve proslo kako treba i da se vraca svom trenerskom poslu
Kinez
Da daa.. ocekujemo ga uskoro.. ?
Putnik
Ronald Kuman se oporavio munjevitom brzinom. Mora da je bila neka laksa intervencija.
Laki
Sa takvom medicinom nije ni cudo
DavorDZ
heheh pa nije ovo srbija gde ti za svaku bolest pisu istu terapiju pa se lecis godinama nazalost
DuLE
Odlično da se oporavio. Samo mi nije jasno koliko je moguće da se profesionalna karijera završi bez istrošenosti igrača. Stvarno su moderni gladijatori…