Španski Hetafe odlučio je da pokloni 13.500 godišnjih ulaznica za sledeću sezonu navijačima koji su ih kupili za ovu.
Ovu informaciju potvrdio je prvi čovek tog kluba, Anhel Tores.
– Nećemo ih naplaćivati. Navijači će besplatno doći na stadion. U Primeri će 13.500 njih dobiti besplatna mesta i ja ću to platiti – izjavio je Tores za “Radio Marka”.
Prekinuta sezona u Španiji trebalo bi da bude nastavljena sredinom juna.
Ono što je sigurno je to da će ostatak sezone biti odigran bez navijača na tribinama.



ferari
Svaka cast za ovakav gest
Goran 85
To je u redu.Da ne ostanu bez navijača.
Chupka
Odlicno i bravo, malo pozitive da se unese. Treba se medjusobno pomagati.
Scar
Bravo tako se čuva publika i pun stadion!!!
Mića3
Mali klub a veliko srce. To navijačima mnogo znači.
Zorica
Svaka čast,stvarno lep gest.
Saskia
Tako, je kad vec ljudi nmg da iskoriste svoje karte koje su platili ove sezone dajte sledece besplatne, sasvim nesto normalno
Backo
Tako se to radi, bravo
Simo
Lepo jedva cekamo da u junu krene nastavak sezone a jos vise sledecu sezonu
Tasa
Lep gest
Car
Lepa ideja.. nadam se da ce se idrugi klubovi ugledati na hetafe!
Rovac
Na ovu krizu neko nesto poklanja.. konacno da procitam neku ovakvu vest!!!???
Toma
Jako lepo sto se setio toga.. ionako su ovosezonske karte propalee
Kinez
Oo lepo lepoo.. odusevices verne navijacee
Simo
Zaista sjajan gest i nas vezista Maksimovic je vrv ponosan
Mina
Ma to samo sad prica, kad bude doslo vreme za to, od toga nece biti nista.
nikola
veliki gest malog kluba,samo ne znam i sledece godine dali ce biti publike,verovatno ce morati da im da za jos jednu sezonu kasnije
Nemanja
Zasto sto znaju da neće moći publika na tribine ahahahah shalu na stranu , lep gest prema svojim navijačima
Peki
Sada je pitanje ko ce dobiti te karte 🙂
Car
Pa verovatno najverniji igraci!!!
Saskia
Dobice ih ali ja i dalje ne verujem da nece biti publike
Katarina
Bravo Hetafe, lep i pošten gest
Marko
Gospodski 🙂
Sallah89
Svaka cast,divan gest
Lukas
I kako posle ne navijati za ovaj klub 🙂
Zika99
tako se vole i cuvaju igraci,ne gleda se sve kroz novac
Peca
Lepo, lepo, vidi se da svi jedva cekaju fudbal da krene, vec su i poceli i sakom i kapom da dele novac u to ime.
Laki
Ne dele novac nego malo paznje za navijace
Nina
Vrlo lep gest, nadam se da ce se to obistiniti, i da sledeca sezona ne propadne zbog korone, kao sto je ova
Nafce
Odlican gest od strane kluba, za svaku pohvalu ovo treba i ostali klubovi da urade, jer navijacima je to potrebno itekako da im voljeni klub priredi ovako nesto..
Giga
Opaaa bravoo, daj boze da svi tako uradeeee, odlicnoo
Hamid
Bravo za Hetafe. Ovo je domaci ostalim klubovima koji bi trebali da urade isto ovako..
Cigo
Bravo dobar gest, treba i drugi klubovi da ga isprate i urade isto.
Nemanja
E zbog ovakve dobrote su zasluzili da se plasiraju u ligu evrope bas
Putnik
Hetafe dao domaci zadatak ostalim klubovima kako treba ukazati postovanje vernim navijacima.
Aleksandra
Dobar gest,svaka cast!
Vladana
Bas lepo sto su se toga setili ????
DuLE
A ti gledaoci bi trebali onda da skupe novac da ga poklone…
Juca
Zaista potez za svako postovanje predsednika kluba! Maleni klub iz predgrađa Madrida koji je pre pandemije bio najprijatnije iznenađenje u La ligi a i Evropi.
Dragacevac
Veoma dobar gest prosecnog kluba, sve pohvale trebalo bi se veci klubovi da se ugledaju na njih
Mićo
I ja to mislim, da je bar više ovakvim ljudi kao ovaj čovek.