SVAKA ČAST Hetafe poklanja godišnje karte za sledeću sezonu

Španski Hetafe odlučio je da pokloni 13.500 godišnjih ulaznica za sledeću sezonu navijačima koji su ih kupili za ovu.

Ovu informaciju potvrdio je prvi čovek tog kluba, Anhel Tores.

– Nećemo ih naplaćivati. Navijači će besplatno doći na stadion. U Primeri će 13.500 njih dobiti besplatna mesta i ja ću to platiti – izjavio je Tores za “Radio Marka”.

Prekinuta sezona u Španiji trebalo bi da bude nastavljena sredinom juna.

Ono što je sigurno je to da će ostatak sezone biti odigran bez navijača na tribinama.

VULKAN SPREČIO TRANSFER Leva je 2010. umalo otišao u Premijer ligu

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Bolno EP 2000. za Jugu i finale za anale!

41 Komentara

    Odlicno i bravo, malo pozitive da se unese. Treba se medjusobno pomagati.

    Bravo tako se čuva publika i pun stadion!!!

    Mali klub a veliko srce. To navijačima mnogo znači.

    Tako, je kad vec ljudi nmg da iskoriste svoje karte koje su platili ove sezone dajte sledece besplatne, sasvim nesto normalno

    Lepo jedva cekamo da u junu krene nastavak sezone a jos vise sledecu sezonu

    Lepa ideja.. nadam se da ce se idrugi klubovi ugledati na hetafe!

    Na ovu krizu neko nesto poklanja.. konacno da procitam neku ovakvu vest!!!???

    Jako lepo sto se setio toga.. ionako su ovosezonske karte propalee

    Oo lepo lepoo.. odusevices verne navijacee

    Zaista sjajan gest i nas vezista Maksimovic je vrv ponosan

    Ma to samo sad prica, kad bude doslo vreme za to, od toga nece biti nista.

    veliki gest malog kluba,samo ne znam i sledece godine dali ce biti publike,verovatno ce morati da im da za jos jednu sezonu kasnije

    Zasto sto znaju da neće moći publika na tribine ahahahah shalu na stranu , lep gest prema svojim navijačima

    Sada je pitanje ko ce dobiti te karte 🙂

    Pa verovatno najverniji igraci!!!

    Dobice ih ali ja i dalje ne verujem da nece biti publike

    Bravo Hetafe, lep i pošten gest

    Gospodski 🙂

    I kako posle ne navijati za ovaj klub 🙂

    tako se vole i cuvaju igraci,ne gleda se sve kroz novac

    Lepo, lepo, vidi se da svi jedva cekaju fudbal da krene, vec su i poceli i sakom i kapom da dele novac u to ime.

    Ne dele novac nego malo paznje za navijace

    Vrlo lep gest, nadam se da ce se to obistiniti, i da sledeca sezona ne propadne zbog korone, kao sto je ova

    Odlican gest od strane kluba, za svaku pohvalu ovo treba i ostali klubovi da urade, jer navijacima je to potrebno itekako da im voljeni klub priredi ovako nesto..

    Opaaa bravoo, daj boze da svi tako uradeeee, odlicnoo

    Bravo za Hetafe. Ovo je domaci ostalim klubovima koji bi trebali da urade isto ovako..

    Bravo dobar gest, treba i drugi klubovi da ga isprate i urade isto.

    E zbog ovakve dobrote su zasluzili da se plasiraju u ligu evrope bas

    Hetafe dao domaci zadatak ostalim klubovima kako treba ukazati postovanje vernim navijacima.

    Bas lepo sto su se toga setili ????

    A ti gledaoci bi trebali onda da skupe novac da ga poklone…

    Zaista potez za svako postovanje predsednika kluba! Maleni klub iz predgrađa Madrida koji je pre pandemije bio najprijatnije iznenađenje u La ligi a i Evropi.

    Veoma dobar gest prosecnog kluba, sve pohvale trebalo bi se veci klubovi da se ugledaju na njih

    I ja to mislim, da je bar više ovakvim ljudi kao ovaj čovek.

Postavi odgovor