KAKVA PONUDA Švajcarski fudbalski klub nudi ugovor Federeru!

Rodžer Federer u ulozi fudbalera, kako vam ovo zvuči?

Zvuči neverovatno, znamo, ali jedan korak ka topme je već napravljen.

Naime, fudbaslki klub iz Švajcarske, Vilarepos, koji igra u petoj ligi, ponudio je Federeru ugovor.

Iako Švajcarac još uvek nema nameru da se oprosti od tenisa, očigledno već ima “rezervnu” karijeru, ostalo je samo da pristane.

Iz Vilareposa su pripremili dres sa brojem 20, u znak Federerovih 20 Gren slem titula, a tu su i ugovor i papiri za registraciju, tako da je sa te strane sve završeno.

-O ovoj ideji razmišljam već neko vreme, ali nikada nisam imao vremena da je sprovedem. Iako ne prhvati da igra za nas, bilo bi dovoljno ludo kada bismo samo uspostavili vezu između Rodžera Federera i FK Vilareposa. Kada bi samo hteo da se slika sa igračima sa dresom, ili da ga potpiše i pošalje nam, to bi bilo neočekivano – rekao je predsednik kluba Pjer Šouvej.

Podsetimo, Federer je nekada igrao u mlađim kategorijama Konkordije.

Pa, ko zna, možda ga opet vidimo na fudbalskm terenu.

Pelja podržao Tima: Nije svima kao Novaku, Nadalu i Rodžeru…

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2000, Jugoslavija i fudbal | Fudbalski Kutak iz karantina EP07

Kecmanović ponovo na terenu: Turnir bez publike, sakupljača loptica…

94 Komentara

    Federer je teniser koji ce mozda pokusati da se ostvari jednu sezonu kao fudbaler, ipak su tu u pitanju i marketing i ugovor ali, moze biti kao lepa brena da izvede pocetni ugovor ipak za klub to znaci puno.

    Ovo je samo pokusaj da nase napravi dobar marketing 😐

    Pa vidi, pre će tu da osvoji titulu nego više u tenisu … : ) ovo je bili baš navijački. RF je fenomen i mislim da mu ovo nije dobro došlo ali ok. Videćemo..

    Sve u svemu, odlicna reklama za ovaj klub. Mozda ce se jos samo ovaj put pisati o tom klubu

    Samo fudbal još i može da igra, od Vimbldona 2019. je teniski petoligaš!

    Dobar deo tenisera igra fudbal vrhunski. Zasto da ne…

    On jedva jos trci za teniskom loptom, a kamoli za fudbalskom xD

    Hahahah ma nek se oproba sta mu fali, jedino da ne dobije neku povredu

    star je on za fudbal al dobra reklama za klub mozda legne koji milion na njiho racun

    Svaka reklama je dobra pa makar i ona losa ako me razumete hahaha

    Dobra ideja samo sto se marketinga tice nista vise

    Pa ovo je cisto u markentiske svrhe… Nista vise od toga ?

    Ma nek se on drži tenisa samo haha, a i ne verujem da će još dugo uopšte biti u sportu

    Cujes peta liga. Ako ga privuku, bio bi im to dobar marketing, sto im je i cilj.

    Jeste marketing, ali meni je ok ideja sa slikanjem, mada ustogljen covek kao Federer ne verujem da ce tako nesto da uradi.

    Ne bi bila to ozbiljna karijera kao sa tenisom. To je vise reklama.

    Ko bi rekao da je federer igrao fudbal!

    Federer je veliki gospodin!

    To je neosporno… Ali koja je poenta ove konstatacije?

    Talenat izgleda za vise sportova…svaka cast

    Samo reklama i nista vise, cist marketing. Nek se drzi reketa jos to malo vremena i da pokaze da je jos uvek jedan od najboljih.

    Zanimljivo,mogao bi da se oproba i u fudbalu,a posle potpise za Bazel ?

    Ne verujem ja da ce on da ostavi tenis iz bilo kog razloga

    hahaha ko ce da poveruje u ovu glupost! 🙂

    Sve za malo marketinga?

    Pa sta ga briga, ja verujem da je ovo on izjavio samo da bi se pisalo o njemu

    Mesto da igra fudbal,mogao bi da sudi ?

    Nezamisljivo mi je da igra fudbal, jeste da ima dobru kondiciju i brzinu. Ali ipak mislim da mu najbolje lezi tenis

    Da da, jako je trazen ?odakle takva glupa ideja uopste, mozda tamo bude najbolji kad vec u tenisu ne moze

    Moze da igra rekreativno, ili da se fotka u dresu radi fore, nista ozbiljnije od toga

    Slažem se sa tobom. Pristaje samo da se fotka eventualno neki snimak čisto da se vidi

    Kakav fudbal, nema od toga nista, nego ajde da se pise nesto i o njemu

    Ma kakav fudbal, posle tenisa penzija

    Apsolutno si u pravu, on i tenis kao nebo i zemlja

    Pa dobro nije losa ideja, odlicna reklama.

    Hahahha kakva glupost, sta sve ovim ljudima nece lasti na pamet.

    Pa dobro, Rodja je i na nivou petoligasa trenutno…

    Pa mislim da nije u nekim godinama da sada zapocinje tako nesto, a i ne mogu da ga zamislim da nije teniser ?

    Ja ga nesto ne mogu zamisliti u drugom sportu osim u tenisu ?

    Ne ide mi Federer ni uz jedan drugi sport, u najmanju ruku bilo bi smesno.

    Mozda zele da naprave neki novi rijaliti ko bi ga znao

    Ovaj vlasnik kluba je izgleda neki zesci fan Federera… Cuj njega, bila bi cast da dodje i da se slika sa njima…

    Kakva genijalna ideja, ja sam u soku ? neka se slika sa igracima u dresu, sto da ne ?

    Ako je upola toliko dobar kao u tenisu,verovatno bi proslavio taj klub,samo ne verujem u ovo,ali ko zna.

    Za ovo nisam znala ali bili bi zanimljivo videti Federera kako igra fudbal.Ali nisam bas sigurna da bi bio uspesan kao u tenisu.Jedino sto je sigurno,ima kondiciju i brzinu.

    On mi je rodjeni teniser. Ne zelim ni da probam da ga zamislim u nekom drugom sportu!

    Ako mu dobro plate taman moze da se penzionise u tenisu i da započne fudbalsku karijeru ahahhhh

    Pa tesko da ce mu platiti dobro petoligas, vise je ovo za marketing nego realna prica da zaigra fubal.

    Prodavaće mu dres za 500e i obogatice se ???

    Svajcarci mašina za pravljenje para, mora čovek da im to prizna

    Nisam znala da je kao mladji igrao fudbal, a ni ne mogu da ga zamislim kao fudbalera. ?

    hahaahahahaha ,ne moze više ni tenis da igra a ne fudbal , šta sve ljudi neće izmisliti

    Hahahahaha ne mogu da ga zamislim kao fudbalera ?

    Bukvalno glupost eto da su rekli nesto

    Zasto da ne bilo bi zanimljivo gledati ga i u ulozi fudbalera?

    Da im potpise dresove to je prihvatljivo ali da igra fudbal to ce ici malo teze.

    Moze bar da se slika sa njima bar su toliko zasluzili

    Nek se oproba i u fudbalu ⚽️⚽️

    Originalno skroz ali mislim da se ne bi snasao u tom sportu

    Zbog godina ne bi mogao da igra ozbiljniji fudbal.

    Ovo moze samo fazona radi da se slika i to je to 😀

    cist marketing,kao i Bolt sto je pokusao pa odustao,ali su se lepo setili da uzmu neki novac,ako ovaj prihvati bice para sto da ne

    Bolje mu dajte neku pocasnu funkciju u klubu ako vam je vec do marketinga, a ne da blamirate coveka od 40 godina da igra fudbal.

    To bi im bio odlican marketing…

    To jedino da se klub promoviše i da privuku neke sponzore a možda se i sam ledeni svajcarac ponudi da udje neku kintu

    Jos samo to nisam video,da federer pocne da igra fudbal u 40god

    Ne verujem da ce Federer da krsi svoje noge u fudbalu sada pod stare dane

    Mozda bi i hteo za neku lepu cifru, bar da im sponzore privuce ako nista drugo. Verujem da bi se snasli da mu plate.

    Igrati nece, ali da im da autograme, verujem da hoce. 🙂

Postavi odgovor