Rodžer Federer u ulozi fudbalera, kako vam ovo zvuči?
Zvuči neverovatno, znamo, ali jedan korak ka topme je već napravljen.
Naime, fudbaslki klub iz Švajcarske, Vilarepos, koji igra u petoj ligi, ponudio je Federeru ugovor.
Iako Švajcarac još uvek nema nameru da se oprosti od tenisa, očigledno već ima “rezervnu” karijeru, ostalo je samo da pristane.
Iz Vilareposa su pripremili dres sa brojem 20, u znak Federerovih 20 Gren slem titula, a tu su i ugovor i papiri za registraciju, tako da je sa te strane sve završeno.
-O ovoj ideji razmišljam već neko vreme, ali nikada nisam imao vremena da je sprovedem. Iako ne prhvati da igra za nas, bilo bi dovoljno ludo kada bismo samo uspostavili vezu između Rodžera Federera i FK Vilareposa. Kada bi samo hteo da se slika sa igračima sa dresom, ili da ga potpiše i pošalje nam, to bi bilo neočekivano – rekao je predsednik kluba Pjer Šouvej.
Podsetimo, Federer je nekada igrao u mlađim kategorijama Konkordije.
Pa, ko zna, možda ga opet vidimo na fudbalskm terenu.
Pelja podržao Tima: Nije svima kao Novaku, Nadalu i Rodžeru…
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2000, Jugoslavija i fudbal | Fudbalski Kutak iz karantina EP07
Kecmanović ponovo na terenu: Turnir bez publike, sakupljača loptica…



Joksa
Federer je teniser koji ce mozda pokusati da se ostvari jednu sezonu kao fudbaler, ipak su tu u pitanju i marketing i ugovor ali, moze biti kao lepa brena da izvede pocetni ugovor ipak za klub to znaci puno.
Jasmin
Ovo je samo pokusaj da nase napravi dobar marketing 😐
DuLE
Pa vidi, pre će tu da osvoji titulu nego više u tenisu … : ) ovo je bili baš navijački. RF je fenomen i mislim da mu ovo nije dobro došlo ali ok. Videćemo..
ferari
Sve u svemu, odlicna reklama za ovaj klub. Mozda ce se jos samo ovaj put pisati o tom klubu
Gogi
Samo fudbal još i može da igra, od Vimbldona 2019. je teniski petoligaš!
Tepi
Dobar deo tenisera igra fudbal vrhunski. Zasto da ne…
Andrijana
On jedva jos trci za teniskom loptom, a kamoli za fudbalskom xD
Pirke
Hahahah ma nek se oproba sta mu fali, jedino da ne dobije neku povredu
LEMI
star je on za fudbal al dobra reklama za klub mozda legne koji milion na njiho racun
Spajke
Glupost
Gedza
klasican markentiski trik
Kole
Svaka reklama je dobra pa makar i ona losa ako me razumete hahaha
Zika
Samo im je on jos falio…
Velja
Tenis je za njega
Acke
Dobra ideja samo sto se marketinga tice nista vise
Dule
Pa ovo je cisto u markentiske svrhe… Nista vise od toga ?
PAJA
Sada ce Zvezda da dovede Novaka ?
Iva
Ma nek se on drži tenisa samo haha, a i ne verujem da će još dugo uopšte biti u sportu
Domacin
Cujes peta liga. Ako ga privuku, bio bi im to dobar marketing, sto im je i cilj.
Totti
Jeste marketing, ali meni je ok ideja sa slikanjem, mada ustogljen covek kao Federer ne verujem da ce tako nesto da uradi.
Podgoricanin
Hajde da vidimo i to cudo.
Veselihrcak
Ne bi bila to ozbiljna karijera kao sa tenisom. To je vise reklama.
Scar
Čist marketinški trik.
Saska
Interesantno… Moze da se slika i deli autograme. ?
Oki
On moze i da kupi taj klub!
Bojan
Ko bi rekao da je federer igrao fudbal!
Janbo
Federer je veliki gospodin!
Rade
To je neosporno… Ali koja je poenta ove konstatacije?
Atina00
Talenat izgleda za vise sportova…svaka cast
MaraMaki
Samo reklama i nista vise, cist marketing. Nek se drzi reketa jos to malo vremena i da pokaze da je jos uvek jedan od najboljih.
Kiki
Zanimljivo,mogao bi da se oproba i u fudbalu,a posle potpise za Bazel ?
Darkekralj
Ne verujem ja da ce on da ostavi tenis iz bilo kog razloga
Aleksandra
hahaha ko ce da poveruje u ovu glupost! 🙂
Vladana
Sve za malo marketinga?
Gogisa23
Pa sta ga briga, ja verujem da je ovo on izjavio samo da bi se pisalo o njemu
Jana
Mesto da igra fudbal,mogao bi da sudi ?
BB
Moze samo picigen da igra?
Simke
Nezamisljivo mi je da igra fudbal, jeste da ima dobru kondiciju i brzinu. Ali ipak mislim da mu najbolje lezi tenis
Sale
Da da, jako je trazen ?odakle takva glupa ideja uopste, mozda tamo bude najbolji kad vec u tenisu ne moze
Sanja
Moze da igra rekreativno, ili da se fotka u dresu radi fore, nista ozbiljnije od toga
Darkekralj
Slažem se sa tobom. Pristaje samo da se fotka eventualno neki snimak čisto da se vidi
Aki
Kakav fudbal, nema od toga nista, nego ajde da se pise nesto i o njemu
Aleksandra
Ma kakav fudbal, posle tenisa penzija
Mina
Apsolutno si u pravu, on i tenis kao nebo i zemlja
Robi 77
Pa dobro nije losa ideja, odlicna reklama.
Janko 96
Hahahha kakva glupost, sta sve ovim ljudima nece lasti na pamet.
Petar
To bi bio odlican marketing
Durant91
Pa dobro, Rodja je i na nivou petoligasa trenutno…
Milan
Federer fudbaler? ?
Ajde da vidimo
Marko
Pa mislim da nije u nekim godinama da sada zapocinje tako nesto, a i ne mogu da ga zamislim da nije teniser ?
Niks
Ja ga nesto ne mogu zamisliti u drugom sportu osim u tenisu ?
Maja
Zamlaćuju se, bez veze
Jaca33
Ne ide mi Federer ni uz jedan drugi sport, u najmanju ruku bilo bi smesno.
Boban
Mozda zele da naprave neki novi rijaliti ko bi ga znao
Filip
Koji carevi. ?
Mihailo59
Ovaj vlasnik kluba je izgleda neki zesci fan Federera… Cuj njega, bila bi cast da dodje i da se slika sa njima…
Sanja90
Kakva genijalna ideja, ja sam u soku ? neka se slika sa igracima u dresu, sto da ne ?
Iva12
Ako je upola toliko dobar kao u tenisu,verovatno bi proslavio taj klub,samo ne verujem u ovo,ali ko zna.
Milena86
Za ovo nisam znala ali bili bi zanimljivo videti Federera kako igra fudbal.Ali nisam bas sigurna da bi bio uspesan kao u tenisu.Jedino sto je sigurno,ima kondiciju i brzinu.
Nemanja
Samo marketing
Stanko
Neka im da samo autogram!
Kili
On mi je rodjeni teniser. Ne zelim ni da probam da ga zamislim u nekom drugom sportu!
Paja
Ako mu dobro plate taman moze da se penzionise u tenisu i da započne fudbalsku karijeru ahahhhh
M
Pa tesko da ce mu platiti dobro petoligas, vise je ovo za marketing nego realna prica da zaigra fubal.
Đuro
Prodavaće mu dres za 500e i obogatice se ???
BaNe
Svajcarci mašina za pravljenje para, mora čovek da im to prizna
Boki30
Malo je mator sad da igra fudbal
Zikic
Nisam znala da je kao mladji igrao fudbal, a ni ne mogu da ga zamislim kao fudbalera. ?
Nemanja
hahaahahahaha ,ne moze više ni tenis da igra a ne fudbal , šta sve ljudi neće izmisliti
Bobi30
Ma samo mu fudbal treba
Anđa
Hahahahaha ne mogu da ga zamislim kao fudbalera ?
Djela
Bukvalno glupost eto da su rekli nesto
Stefan N.
Zasto da ne bilo bi zanimljivo gledati ga i u ulozi fudbalera?
Dalibor
Da im potpise dresove to je prihvatljivo ali da igra fudbal to ce ici malo teze.
Goran 85
Pa neka se slika.?
Andrej
Moze bar da se slika sa njima bar su toliko zasluzili
IvanP
Nek se oproba i u fudbalu ⚽️⚽️
Piksi
Originalno skroz ali mislim da se ne bi snasao u tom sportu
Boro
Zbog godina ne bi mogao da igra ozbiljniji fudbal.
Manki
Ovo moze samo fazona radi da se slika i to je to 😀
Aleksa
Ma gde cemo ga videti na fudbalskom terenu,gluposti.
nikola
cist marketing,kao i Bolt sto je pokusao pa odustao,ali su se lepo setili da uzmu neki novac,ako ovaj prihvati bice para sto da ne
Chupka
Ma samo da pisu nesto.
DelijaMomak
Bolje mu dajte neku pocasnu funkciju u klubu ako vam je vec do marketinga, a ne da blamirate coveka od 40 godina da igra fudbal.
Misa
Ja ne mogu da zamislim Federera u drugom sportu nikako.
Vladan
Ma daj,gluposti..
Admirson
Federeru sve lici 🙂
Tandaramandara666
To bi im bio odlican marketing…
Solim
To jedino da se klub promoviše i da privuku neke sponzore a možda se i sam ledeni svajcarac ponudi da udje neku kintu
Miksi
Jos samo to nisam video,da federer pocne da igra fudbal u 40god
Boban
Ne verujem da ce Federer da krsi svoje noge u fudbalu sada pod stare dane
Nikola96
Mozda bi i hteo za neku lepu cifru, bar da im sponzore privuce ako nista drugo. Verujem da bi se snasli da mu plate.
Korleone
Ma nema nista od toga
Mario
Igrati nece, ali da im da autograme, verujem da hoce. 🙂