OTAC GODINE Ovako se podržava dete koje igra utakmicu (VIDEO)

U danima bez onog najvišeg nivoa fudbala, okrećemo se onom malo nezanimljivijem… Ali samo naizgled nezanimljivijem jer ovaj otac je – car!

Imali ste prilike da vidite najgori penal ikad, na malim terenima.

Sada, idemo na jednu utakmicu mlađih kategorija, na kojoj je glavna zvezda postao otac malog golmana.

Videvši da mu je sinčić nezainteresovan, odlučio je da pomogne…

https://twitter.com/FootyHumour/status/1259053689022668800

Nije vredelo, pošto je ekipa njegovog naslednika primila gol, a koliko se iznervirao govori i njegova reakcija.

Ipak, dobrano nas je nasmejalo i postalo pravi hit na mrežama.

NEODLUČNI ALEKSIS: Klub snova je Barsa, ne, Arsenal, u stvari Junajted

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Bolno EP 2000. za Jugu i finale za anale!

39 Komentara

    Dete se trudilo, a zainteresovanost dolazi sa godinama. ?
    Zbog toga je tata i poludeo ???

    Tata je car. ?
    Nasmejala sam se fino

    Tako je samo pozitivaaa 🙂 Bravoo

    Za mene ovo nije otac nego buda…!Pre svega dete je malo,treba da uziva i igra se sa decom,da shvati fudbal u svojim godinama kao igru i uzivanje a ne da forsira dete od 5,6 godina da tezi ka tome da bude profesionalac!Ima vremena za to!

    Ajde ne lupetaj majke ti, ti si sad zaključio da ga otac forsira po ovom snimku.

    Bravoo cale, tako treba uvek, za primer drugimaa…

    Hahahaha, cale za pozeleti!

    Hahahaha legenda, svaki otac bi trebao tako da podržava dete svoje

    Ako cale nastavi ovako mali će biti vrhunski igraac

    Dobar je calac, napravi sou i postade popularan.

    AhahahH kakav je cale snašao se u trenutku. Kraljjj

    Ahahahhaha ne verujem ??? kako se dosetio car ?

    Kakav car jadan mali razbio se skroz.

    Tata je pravi car, ali dzaba mu, ovakva asistencija suprotnog tima ne moze da prodje bez gola.

    Hahahaha nasmejali su me lepo ?
    Ali na stranu to..mozda se mali stvarno ne pronalazi u toj ulozi

    Hahahahahahaha pa kraljevski ?
    Tata je pritekao u pomoc ?‍♂️?

    Xa,xa,cini se da malog bas i ne zanima golmanska pozicija,ili mu je mozda i tata malo zasmetao???

    Kakav car,a mali nikako nema talenta za fudbal,ima zivci da mu popuste ako nadtavi da gleda ovakve utakmice???

    hahahahh..ali tata je uporan

    Ne može da se otvori…. Blago ovima što su ga videli… Hahhahaha…. Super tata…

    Ovo je postalo pravi hit na drustvenim mrezama

    Bas sam se ismejaoo. Bas je car ?

    Haha, show sa njim.

Postavi odgovor