OGLASILA SE REALOVA META "Ne ide mi se, srećan sam u Renu"

Da je najtraženiji mladi fudbaler na svetu u ovom trenutku to je sigurno. A kako i ne bi bio kada Eduarda Kamavingu pozove Real Madrid.

Međutim, 17-godišnji Francuz se na to ne obazire preterano.

– Veoma je lepo kada čujete da se Real interesuje za vas, ali me to ne zanima posebno, pogotovo zato što sam srećan u Renu.

Ipak, svestan je Kamavinga da će doći dan kada će preći u neki veći klub.

– Videćemo šta će se dogoditi u budućnosti. To ću prepustiti roditeljima i agentu – zaključio je Kamavinga.

Francuz očigledno pokazuje da je i van terena zreliji od mnogih svojih vršnjaka.

Dok na terenu pleni fudbalskom inteligencijom i fizikalijama zbog kojih je Real toliko i zagrizao.

Ipak, “kraljevskom klubu” neće biti lako da dovede Kamavingu.

Osim toga što je sam igrač izjavio da mu se (još uvek) ne ide iz Rena, gazda kluba će tražiti veliko obeštećenje.

Pitanje je da li Real u skorijem periodu to može da plati…

Navijači Menhengladbaha se dosetili kako da tribine ne budu prazne

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Bolno EP 2000. za Jugu i finale za anale!

70 Komentara

    Pokazuje veliku zrelost za svoje godine

    Svestan je on da će doći vreme i za drugi klub.

    Real Madrid nema da plati?! Uozbiljimo se! Ako rese da kupe neku zvezdu to ce i uraditi! Kamavinga je jako mlad i razmišlja više nego dovoljno za svoju karijeru, ali mislim da ce ga ubediti Perez i Zidan da ipak predje u Realu, jer ga vide kao vođu o igraca koji ce odmah biti u startnih 11.

    S obzirom da Kamavinga ima tek 17 godina, deluje mi kao pravo resenje da se jos malo pokazuje u Renu, a kasnije da odluci.. Svakako ce biti prilika jos, mlad je, tek je poceo, njegovo vreme tek dolazi 🙂

    Mislim da treba makar jos sezonu da ostane u Renu pa da ide negde!Bice decko ubica od igraca samo ako ne bude stagirao u nekom velikom klubu

    Ma ko te pita druze jesi li srecan ili nisi!Kada uleti neko veliku lovu pristace tvoji bez razmisljanja

    Igra mu se fudbal, a ne da sedi na klupi i zezne karijeru, bice prilike za real

    Dopada mi se nacin razmisljanja Eduarda Kamavingu. Decko jednostavno ima samo 17 godina, ne zuri se nigde i srecan je tu gde jeste.

    Mali samo radi na sebi bice ti dobar mnogo dobar

    Svaka cast decko,bravo na tome,svi danas potrce visoko polete i nisko padnu,ostanii igraj jos gde ti odgovara

    Uh, bas me je odusevio. Hladna glava. Tako treba… Ima vremena.

    Samo bi ga pojeo Real a lepo sto je i on toga svestan

    Mali stoji cvrsto na nogama, ali mama, i tata da li su istog misljenja? Videcemo uskoro

    Bolje mu da ostane u Renu, verujem da bi ga Real upropastio ako bi presao

    Ima vremena za Real a drugi bi odma otisli u Real klinci i sedeli na klupi samo da bi se pisali da su igraci Real Madrida

    Naravno da ima vremena, svidja mi se sto decko razmislja svojom glavom ne leti prizeman je

    Drago mi je kad čujem da neko voli gde igra i da ne odlazi zbog veće love….svaka cast bravoo

    A i da pristane na transfer morace ozbiljne pare da iskesira Real za njega

    Samo ti radi na sebi , ponuda će biti ,ne zreba zuriti nigde pametan momak !

    Slazem se ne treba da zuri nigde

    Naravno ponuda ce biti ne sumnjam sa svih strana, ali sad je mnogo rano za tako nesto

    Mislim da tvoja sreca nema nazalost ni malo znacenja. Pare su pare

    Dosta lepo razmisljanje, svaka cast mali, ima vremena za Real Madrid

    Svaka cast momak, bravo za razmisljanje

    Mozda ga Rene i zadrzi nakon ove njegove odluke, svakako jednom ce biti vreme da ode u neki veci klub

    Sad će da mu ponude veću lovu u rene ???
    Svaka cast mladom momku

    Zadrzace ga sigurno i pustiti ga da napreduje, pa ce ga lako prodati kad dodje vreme za to i za ozbiljne pare

    Pa tako i treba da razmislja, nema potrebe za zurbom. Ima talenat, ako ga ne prokocka, imace lepu karijeru

    Ma klinci više ne treba da idu u Real jer on upropaštava igrače ne puštajući ih da igraju.

    Ma nek predje ioak je to kraljevski klub

    Ako odnah predje igrace za drugi team reala

    Bravo. Decko odlicno razmisljam. I’ma vremena za transfer

    Odlican potez. Ima vremena kada ce misliti o novcu.

    Pametno razmisljanje ovog mladog fudbaleta.Treba sacekati pravi trenutak za odlazak u neki veci klub.Mislim da jos bar godinu dana treba da ostane u Renu.

    Dete je ali prilicno zrelo razmislja za svoje godine. On treba jos da sazri i igracki i kao covek, rano je juriti pare. Za sve ce biti vremena.

    Jos je rano da odlazi iz kluba jos par godina da odigra na istom nivou i bice spreman za velike klubove.

    Svaka mu čast, kakav crni real. ?

    Ima vremena da ide gde god…???

    Veliku ce gresku napraviti ako ne ode u Real.

    Oticice on verovatno u Real ili neki veci klub,samo misli da je za to jos rano i upravu je.

    Pa ako je srecan tu i ako mu prija, sto bi odlazio.

    Prerano je za Real, ne bi od njega nista bilo ako sad predje

    Pa, neka jos malo sazri, jos neko vreme bice od njega igracina.

    Jeste veliki potencijal i veliki talenat ali mu je ogroman plus sto ima ovako zrelo i stabilno razmisljanje
    Uz takav stav i talenat koji poseduje imace lepu karijeru

    Pravi potez, jos par sezona da igra u slabijim klubovima pa onda Real.

    Neka ga još u Renu, ima za Real vremena, mlad je

    Mali je veliki potencijal,nece to Real propustiti

    Pa moguce, ali je pametna odluka da saceka jos malo

    Preci ce on u Real,samo se ceka pravi tajming

    On je još dete, rano je još za silne milione pusti te ga da bar sazre kao ličnost da može da se nosi sa popularnosti i avionima kamionima

    To je misljenje za sad,ali kad dodje ponuda Pereza…

    Pamet u glavu i biraj pametno klub… Kako sad izabereš klub tako će ti i reći karijera…

    Imaće šansu da odvede Ren u Evropu pa sam tim sebi podigne cenu

    I kad bi prešao u real, bacili bi ga negde na pozajmici

    Vidi se da oko sebe ima normlane ljude koji gapravilno savetuju, još je rano za njega

    Imaces ti jos bezbroj prilika da odes gde hoces

    Sjajno. Biće on super gde god.

    Kada je ovako trazen sa 17 godina, sta ce tek onda biti za dve tri godine.

    Svaka cast 😉 ne ide za slavom nego gleda.da napreduje

Postavi odgovor