JEDNO SU ŽELJE Gasol otkrio gde bi voleo da završi karijeru!

Španski košarkaš Pau Gasol ne krije da bi voleo da bogatu igračku karijeru okonča u Los Anđeles Lejkersima, čiji je nekada bio član.

Ipak, malo je verovatno da će se to dogoditi.

Da, to mi je na pameti. Poslednja godina sa Lejkersima bi bila sjajan završetak. Imam veoma dobar odnos i sa gradom i sa Lejkersima – rekao je Gasol.

I sam košarkaš je naglasio da su šanse da se to desi minimalne s obzirom na plan koji “jezerdžije” imaju za narednu sezonu.

Poslednji klub za koji je igrao Gasol bio je Milvoki za koji je nastupio na tri meča. Baksi su ga trejdovali u Portland, koji ga je odmah otpustio i od tada je slobodan u izboru nove sredine.

Podsetimo, legendarni špnaski košarkaš je sa Lejkersima osvojio dve titule NBA lige – 2009. i 2010. godine.

LEGENDARAN ODGOVOR NOVINARU “Zašto šutiram toliko trojki? Pa…”

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Bolno EP 2000. za Jugu i finale za anale!

49 Komentara

    Hmmm,tesko da ce se ovo desiti 😐
    tamo jedino sa mogu da ga prime kao nekog vip navijaca i fana 😀

    Svi bi u Lakerse, realno u Jezerasima je nekako super zavrsiti karijeru 🙂

    Jedno su zelje a drugo mogucnosti

    Vidim da aludira da hoće još jedan prsten iz Nba i da se oprosti na najbolji mogući način, ali svakako da nije realno očekivati da ga vrate Lejkersi! Ja da sam na njegovom mestu otisao bi u Barselonu, kako i dolikuje i tamo bih se oprostio!

    bas tako…on zeli sa prstenom da se oprosti 🙂

    eee jedno su zelje, a drgo sy mogucnosti, videcemo

    Bilo bi lepo, mada je tesko izvodljivo. Mozda da mu izadju u susret pa da mu daju desetodnevni ugovor ili tako nesto, samo da se oprosti u njihovom dresu, jer je zasluzio to..

    Mozeee, voleo bih da ga vidim ponovoo tu, pokidao bi on i sadaa

    Tesko bajo moj da ce zelje da ti se ispune

    Iznenadio sam se njegovim igrama u tim godinama.

    i ja…negativno sam se iznenadio

    Najbolje da ga dovede neko od nasih cisto radi atrakcije.

    idi bre covece u ppenziju hoces da umres na teren 🙂

    Nikad se ne zna, mozda mu se ispuni zelja…

    Ne gotivim ga nesto totalno mi je svejedno i da sad zavrsi karijeru

    Mislim da mu je vreme za penziju, nema čovek za čim da zali

    Bio bi ovo pravi spektakl i pravi rastanak od kosarke od strane Gasola.

    Mislim da mu to trebaju ispuniti, barem ugovor na mesec dana

    Teska prica Lejkersi prave tim za titulu ne verujem da ima mesta za Gasola

    Pa lepo bi bilo da mu se želja ostvari

    Sto da ne ostavio je dobar utisak tamo, mozda mu i pruze sansu.

    Ni manje ni više nego Lejkersi. E pa teško prijatelju.

    Steta za njega sto mu zelja verovatno nece biti ostvarena,ali stvarno bi bilo lepo da je karijeru zavrsio u Lejkersima.Steta pa je to vrlo malo verovatno.

    Kvalitetan igrac nema govora o tome, ali cim je slobodan ne verujem da ce ga Lejkersi uzeti

    Gasol,kakav je to igrac bio,sada ne znam,mislim da su godine problem,ali sjajnu igru je nekada prikazivao.

    Stigle godine , dosta je dao košarci i ostace upamćen sigurno ,nek ide negde čisto da odigra još jednu dve lagane sezone pre penzije

    Odlican je, i mozda ipak moze da ostvari i ovu zelju, ali i ako ne, svakako moze mirno u penziju.

    Zastoo da nee, mozdaa ga i budu htelii

    Pa mozda ga budu hteli ako im je uspeh tima samo neka sporedna stvar.
    Nije njemu vise mesto u tako jakoj ekipi

    Ukoliko to zeli, mislim da moze i da ostvari.

    Teško da će mu se želja ostvariti.. Odličan igrač, ali na zalasku karijere

    Neće lejkersi dovesti igrača koji je na završnici karijere.

    Dodji u Barsu,tamo osvoji El i zavrsi karijeru kako dolikuje

    Tesko,dodji ti momce u Barsu,kod Karija

    Kako je to tužno.. Legenda košarke i na kraju niko ga neće.. Neverovatno

    Pa kome treba ima 40 godina, nek ide u penziju sad.

    Mozda mu je samo vreme za penziju. Nema za cim da zali, neka dodju mladji.

Postavi odgovor