Fudbalske sezone širom sveta polako se nastavljaju, posle prinudne pauze izazvane pandemijom koronavirusa.
Ipak, daleko od toga da će sve biti po starom, jer pravila, između ostalog nalažu i znatno manji broj ljudi na terenu.
Nove mere na svojoj koži osetiće i nemački Keln, koji će u nastavak sezone morati bez svoje maskote – jarca Henesa, prvi put posle 12 godina.
Bundesliga se nastavlja predstojećeg vikenda, a utakmicama će moći da prisustvuje samo oko 300 zvaničnika i osoblja.
Razlog je smanjenje zaraze, naravno, a jedan od onih kojima je ulaz zabranjen je i jarac Henes.
Postao je maskota kluba 1950, samo dve godine nakon osnivanja Kelna, a do sada ih je bilo ukupno devet.
Poslednji jarac Henes je svoju dužnost preuzeo prošle godine i pred svaku utakmicu tradicionalno je izlazio na teren.
SRPSKO – HRVATSKI TANDEM Rakitić se sad dovodi u vezu sa Lacijom!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2004, Grci prvaci Evrope | Fudbalski Kutak iz Karantina EP08
MESI S DRUGE PLANETE: Dao je okruglo 100 golova za godinu dana!



ferari
Pa mozda je ovaj jarac preboleo vec koronu, bolje da ga testiraju
Tasa
Maskota je najbitnija
Todor
Hahahahah 😀 Pa ako jarac prenese korona virus, onda stvarno… Kakve veze uopste ima zivotinja sa tim pa ne sme da bude na terenu 😀 Jako mi je smesno ovo 😀
Filip
Mogli sa da ga puste komotno.
Marko rema
e stvarno sam se razocarao, ovo nema nigde
Marko
Pa gledaoca nece biti na tribinama tebi zao jarca?
Racic
Ja koliko znam jarac nemoze dobiti koronu, niti je moze preneti.
Laki
Nemci izgleda znaju bolje
Cigo
Au bas sam se razocarao sad ?♂️
Aleksandra
Hahaha ovo nema nigde!
Denis
Steta, bez zastitnog znaka ekipe, kako li ce da izdrze 🙁
Peki
Mislim da ce moci bez jarca Henesa ?
Ruki
ahaahaha dal je ova vest bitna?
Nemanja
Pa da problem veliki , nije testiran a ko zna sa koliko koza je bio …ni slicajno na teren
DuLE
Ma samo da nije završio pod sačem. A i šta će jarac na tribinama. hm….
Vladana
Hajahha hahhah e konacno neka vest da me nasmeje,, pravda za jarca!!! ????
Nemanja
Zna ispadaju
Chupka
Bez jarca nista nema fudbala izgleda 🙂
Admirson
Ni jarac ne moze ???
djordje
Hahahaha pa kakva je ovo sprdnja
filip
Neka ga puste pa da vidim ko ce da ga zaustavi 😀
Nikola96
Bas glupo, sta im je jarac kriv, veze sa epidemijom nikakve ni u prici. Zao mi jarca kakvi smo ljudi.
Denis
bas tako, kakvi smo ljudi kad su zivotinje krive
Marko
Ovo je veoma vazna odluka,ovo ce pomoci u sprecavanju sirenja pandemije korona virusa..kao da im je nas Kon preporucio ovo…….
Dovla
E krece baksuz bez njega..
Gedza
Moraju da ga cuvaju. Nek odmori maskota vredna je bila
Vlada
Sta im on sad smeta…
Goran 85
Sere po terenu.
Scar
E mislim da im je ovo presudna odluka, ako to ne pomogne u suzbijanju virusa ja ne znam šta hoće.
Garinca
Sve sve, ali jarac je mogao i da prodje.
Dragana
Pa bolje tako, jer ko zna virus je i dalje aktuelan pa nedaj boze neko da se zarazi.
Darkekralj
Zaista glupo sto ga ne pustaju na teren. Ne vidim uopste razlog sto ga ne pustaju
Nikola
Divna traficija
Marko
Kako sad u pobedee hahah
velja
Dobra maskota
Bogi
Moraju da puste Jarca jer on im je ipak talija?
Paja
Sto izbacise jarca? Svakako bi drzao rastojanje ahahhh
Marko65
Ahaha. On je jedini koji bi se pridrzavao pravila na terenu. Mogli barem sto se tice toga da ugledaju na njega
Nina
Jao Bože , kako će sad bez svoje maskote
maja
Pa ja koliko znam domaće životinje ne prenose korunu.. Tako da ne vidim zašto im jarac smeta
Vlada
Hahahah nepravedna odluka ?
BRZI
Jako lepa tradicija… Divna maskota
Miske
e boze, svasta cu da procitam ovde..
Kiki
Mogli su da ga puste ipak je on legenda 🙂
Djela
Hahah a sto jarac smeta
M
Pa zato sto zele da smanje broj ljudi na stadionu a tog jarca mora neko da vodi ?
Boban
E slatko ste me nasmejali,hahhaha,svaka cast lepo objasnjeno
Marko
Maskota im je mrak
DelijaMomak
Ioako ovo deluje banalno i glupo, mislim da ce ovo delovati moralno na ekipu. Ali bio jarac tu ili ne, oni ce da ispadnu.
Sinisa
Mogli su Henesa testirati,ovo je nepravedno ???
Totti
To je za ocekivati, mada ne verujem da bi jarac mogao da napravi problem sto se tice bezbednosti i zaraze.
Aljosa
Spasao se jarac muke,Keln je i ovako ovajan ove sezone
Nikola
Ode im talija ?
Milos
Hahahaha kako ce sad bez svoje amajlije ?
Teo13
Pa boze moj mogu valjda i bez njega
Marko
Mogu oni ali nije to to ?
Vuk
Imaju sad izgovor ako budu imali lose rezulrate
Bojan
Sad ako budu igrali lose bice im izgovor da I’m je falio jarac ?
Kosta10
E pa onda mogu i da ocekuju da im sreca okrene ledja?
Baća
Bez svoje maskote ima svi da ih biju ???
Srle
Sad će biti u hendikepu bez jarca 😀
Cr7
Pa sta ce da rade bez jarca ,nek istupe iz lige ?
Sanja90
Dobro, ovo je bilo za ocekivati posto se gleda da se sto vise smanji broj ljudi na terenu. Ali jarac… definitivno ce nedostajati ???
Sladjan. I
Nema novih pobeda bez jarca. Ispasce sad ahahah??
Raùl
Ispadaju sigurno ??
Sale
Imaju toliko igraca koje su mogli da zrtvuju umesto jarca, los izbor ?
Sanja
Kako ce sada u nove pobede, bez jarca
Aleksandra
Ahahahha najveci hendikep sto nema jarca
Vardy
Hah,bas tako bice tesko pobediti nekoga ko ce dati gol
Anđa
Hahahahahaha izem ti maskotu
Aki
Pa zivotinje ne lrenose korona virus cemu to?
Gogi
A što bi im jarac smetao 😀
BB
Mislim da ce vise jarcu nedostajati sto nije na terenu??
Lazar
hahah najjaci su