GDE POSLE ZVEZDE? Stanković želi da vodi Lacio jednog dana!

Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković ostavio je veliki trag u italijanskom fudbalu, igrajući za Lacio i Inter.

Sada se prisetio kako je izgledalo osvajanje titule sa Lacijom, baš na današnji dan, davne 2000. godine.

Prošlo je tačno 20 godina, ali Stanković i dalje pamti naslov Mundo Deportiva: “Bog je iz Lacija”!

-Da, Bog! Tog dana je i neko od gore navijao za Lacio. Osećam se ispunjeno zahvaljujući toj tituli. Bog nam je tada pomogao jer je poslao potop u Peruđu. Nama je bilo suđeno da budemo šampioni. Sećam se svega, napetosti, adrenalima…Bio sam u svlačionici, sećam se kada je jedan dečak iznenada uleteo i vrisnuo od radosti – ispričao je Stanković.

Kako kaže, posebnu zahvalnost uguje treneru Sven Gornau Eriksenu.

-On mi je poput drugog oca. Mnogo sam naučio od njega. Isto bih mogao da kažem i za Manćinija ili MIhajlovića, koji je ratnik poput mene.

I za kraj, Stanković je otkrio koja mu je velika želja.

-Sada sam trener Crvene zvezde, ali u budućnosti ko zna šta može da se desi. Svakako bih voleo da jednog dana treniram Lacio – završio je Stanković.

Da li biste i vi voleli da ga nekada vidite na klupi nekog italijanskog tima?

BORJAN POZIVA NA OPREZ: Već smo imali problema sa Inđijom

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Euro 2008 i 2012, Španija dominira | Fudbalski Kutak iz karantina EP09

Brazilski napadač na meti Zvezde: O klubu se raspituje kod Uroša Račića

111 Komentara

    Naravno da ce i biti trener nekog kluba u Italiji. Svi bi ga voleli da vidimo kako osvaja titule sa tamosnjim klubovima, nadamo se da ce do toga i doci kad tad

    Ma kakav lacio, da ostane 30 godina u zvezdi i da osvaja titule. 😁

    Zaista je rano za bilo kakvo nagađanje, prvo se ti dokazi u Srbiji i Srpskom fudbalu, jer ma koliko bio veliki igrač u karijeri, trenerskim posao je sasvim drugačiji, i ne znaci nuzno da je veliki fudbaler bio i veliki trener!

    Pa kad osvojiš LŠ onda nazad u Lacio.:))

    Polako, prvo u Zvezdi da steknes iskustvo na klupi, pa ce onda biti i Lazio!

    Sta god da se odlucis moras da pruzis fibre partije I kao trener zvezde pa sve je moguce

    Mislim da je to malo realno treba jos par klubova da prodje

    Dejo, mozda jednog dana…

    Puca na visoko svidja mi se sto je tako ambiciozan. Ima nade za njega

    Eh da je to tek tako lako. Treba njemu iskustva dosta

    E gde nadje u Lacio kad mu sada mnogo dobro ide

    Prvo par titula u Zvezdi pa onda dalje i da nas uvedes u ligu sampiona

    Kako bi bilo odlicno videti ga u Laciju

    Bolje nek ostane u zvezdi i nek je dovede u red

    Prirodno je da prizeljkuje da jednog dana bude trener u klubu u kom je doziveo toliko lepih momenata.

    Realno u Italiji bi se verovatno snasao u ulozi trenera. Sad je na kaljenju u Crvenoj Zvezdi

    Polako druze, pa tek si seo na klupu zvezde 😂

    Dobro je kad imaš cilj ispred sebe onda uvek težiš ka tome i svakog si dana sve bolji.

    Osvoji sa Zvezdom duplu krunu, pa neki visoki plasman u Ls i idea u Lacio sto posto.

    Nadam se da ce mu se ispuniti zelja

    Deki je uspesan covek sa puno ambicija voleo bi da mu se ostvari ovaj cilj…

    Ako se pokaze kao trener kakav je bio kao igrac, onda sto da ne. Bilo bi lepo videti ga na klupi Lacia!

    Mislim da je zasluzio da se jednog dana nadje na klupi tog tima.I svakako bih volela da ga vidim u Italiji ponovo.

    Ne bi me cudilo da ga vidimo na klupi Lazia.Odlican utisak je ostavio tamo.

    Pa sto onda ne ode ako mu je zelja to😂

    Sto da ne puno lepih secanja i igranja ima Stankovic dok je nastupao u Laciju

    Znaci seo si na klupu 3 utakmice i odma oces da vodis najnolje klubove, oladi malo!

    Dok ne obezbedis prolece u LŠ, nema mrdanja. Sta je to za tebe, jos godinu dana. 😉

    Ako bude to cekao,nikad nece otici…

    Prvo titula sa zvezdom pa posle radi sta oces!

    Pa cekaj da vidimo u zvezdi sta ce uraditi!

    On vec stigao u lacio😁

    ako negde moze da se pocne da bi kasnije bio dobar trener,to je upravo Zvezda,da dodje do lige sampiona,pa tek moze da razmisla o vecem klubu

    Lepe su to uspomene, kako da ne prizeljkuje tako nesto. Zelim ti napredak u radu, i srecu da ti se ostvari svaka zelja.

    lelle cekaj malo Deki,nemas jos ni 10 utakmica sa zvezdom,moras jos ti da radis da bi uzeo neki veci klub,polako ima vremena

    Tek je pocetnik kao trener!

    pokazi se u zvezdi da si odlican pa mozda i jednog dana lacio,nikad se ne zna

    Polako tek si seo na klupu Zvezde ,napravi dobar posao i biće prilike za nešto vece sigurno !

    Ako se bude dobro pokazao, ja verujem de ce trenirati velike klubove

    ima on jos da uci o trenerskom poslu,ali zasto da ne lagano mlad je

    Zasto da ne

    Kako je lazio tada bio jak, auu.. Deki kralju, srećno od grobara..

    kada je mogao Mancini zasto ne i Deki

    Prvo da se pokažeš u Zvezdi pa ćemo laganooo… 🙂
    Uzeo si titulu koju je Milojević vec osvojio, sad moraš i ti ništo 🙂 sad ces avgust i nova tura nova avantura 😏😏

    Pa zavisi kako se pokažeš u Zvezdi….Dobro.si bio startovao pre korone ako nastavite, zašto da ne?

    Uspece Mister u Zvezdi,pa pravac Rim,pravac Lacio

    Deki,polako,kakav crni Lacio,tek si dosao u Zvezdu..

    Sto da ne, nista nijenemoguce. Ali ajde da se prvo pokazes u Zvezdi!

    Polako Deki ima vremena za Lacijo, prvo se dokazi kao trener i napreduj pa ces tek posle toga razmisljati o Laciju

    Tek je poceo sa trenerskim poslom i odmah hoce Lacijo. Prvo sa Zvezdom da napravis dobre rezultate pa posle u Lacijo

    Ako je bio dobar igračne znači da će i trener ali videćemo

    Jednog dana se mozda i zo desi, voleo bih da mu se ispuni zelja.

    Najbolje je da sedi tu gde jeste i da unapredi zvezdu kiko god moze

    Naravno da mu je lacio u srcu, ok je kao igrac je bio dobar ali bas trener

    Slazem se. Nzm kako ce u budućnosti da mu ide, ali ako se bude dobro pokazao verujem da ce i njih trenirati

    Trenira zvezdu navija za lacio 🙄

    Kakve veze ima za koga navija, on svoj posao obavlja kao trener korektno

    Odlican trener i bio bi pun pogodak za Lazio

    Bili su odlicni igraci, tada je lacio bio delimicno nas 😂

    Lacio mu je sigurno u srcu. U tom klubu je doziveo svoj vrhunac.

    Ova izjava mi se vec ne svidja. U Zvezdi si, cuti i treniraj.

    Apsolutno se slazem, prvo skoci pa reci hop. Nije mi bas bistar izgleda!

    Svi smo navijali za Lacio dok su Mihajlović i Stanković igrali.

    Navijamo za njega da mu se ostvari cilj.

    Iskreno ne da samo navijam, nego ce mi biti idrago. Ali ajd po jedan stepenik, samo polako!!

    Ako napravi dobre rezultate sa zvezdom sto da ne mozda ga i vidimo u laciju.

    Pa ispade zaista najveci uspeh u srbiji da se ode iz nje. Ako napravi dobre rezultate u zvezdi neka podigne nas fudbal na visi nivo

    Naravno ako se dikaze kao trener moguce je da ce otici i u veci klub od lacija

    Ova zelja je logicna, ali ne verujem da ce toga biti

    Mnogo je iskusnih trenera koji nemaju angazman. Pa gledajuci ti, tesko. Ali ima istoriju sa tim klubom pa u tom slucaju nista nije nemoguce!!

    Svidja mi se izbor Kluba, nije neki prenapucani klub, odlicno stvarno nadam se ce jednog dana to i uraditi

    Da li mi se vec negde zuri, pojedini trener trenira ju klub I po 10 god a on bi u buducnosti u lacio

    Sto da ne svako od trenera zeli da napreduje i trenira vece klubove, kao sto je i slucaj sa igracima

    Ajmo prvo dupla kruna sa zvezdom, pa malo dobrih rezultati a posle toga Deki ne bi smo te vise zadrzavali

    Deki je legenda fudbala i ovde i u italiji…sve je moguce

    Cekaj malo da te ovi nase izuce kako treba 😁
    Puno uspeha u trenerskoj karijeri

    Sto da ne…pokazao je da ume da bude trener…

    Jos on nije nista pokazao. Videcemo

    Ako jos malo radi na sebi vodice on i Lacio i jos vece klubove od njega

    Lepo bi bilo videti to. Zelim mu puno uspeha u trenerskoj karijeri.

    Ako se pokaze sto da ne, verujem da bi Stankovic uradio dosta toga za Lacio.

    Ima vremena za veliki klub, tek je usao u trenerske vode

    Navijamo da ga vidimo u najvecim klubovima

    Videcemo prvo kakav ce biti u Zvezdi, ovo mu je prvi posao koji radi samostalno, mora da se pokaze

    Kako je krenuo sa Zvezdom zelja ima da mu se ostvari

    Dobro će videti sad gde je što se tiče trenerskog posla

    Tek je dosao a vec ima titulu. Sta mi od toga mozemo da zakljucimo. Covek je jos uvek macka u dzaku!

    Neka se uči na klupi zvezde i zašto da ne, jednog dana

    Kakoo bi bilo lepoo opet videti gaa tamkk

Postavi odgovor