Kako prenosi “Marka”, Barselona razmišlja da super talentovanog Ansua Fatija naredne sezone prebaci u svoj B tim.
Barselona, navodi se, ne želi da ga šalje na pozajmicu, ali ima želju da mu pruži potrebne minute.
Barcelona are considering dropping Ansu Fati down to the 'B' team next season.
The Catalans are eager to give the 17-year-old playing chances and do not wish to see him go out on loan.
(Source: MARCA) pic.twitter.com/Llyi068heQ
— Transfer News Live (@DeadlineDayLive) May 18, 2020
To bi bio logičan potez, pošto mladi krilni igrač u A timu Katalonaca ima paklenu konkurenciju.
Nema sumnje da je Fati velika budućnost “blaugrane”, ali u ovom trenutku praktično da nema pravu priliku.
Ove sezone odigrao je 24 utakmice u svim takmičenjima i postigao je pet golova, uz jednu asistenciju.



Mića3
Odličan igrač,razumljivo što ga čuvaju
Zorica
Fati je velika budućnost Barse
Teo13
Pa gde ce ga na pozajmicu u jaci klub kad izgleda ko da ima 11godina 🙂
Marko rema
sta ce dobiti sa tim>?
DuLE
Ili će u neku jaču ligu na pozajmicu. Čuvaju oni njega za godinu dve ima da zasija…
Igorconga
Cudna mi je ova odluka Barselone, zaista! Ko zna, možda su procenili da je previše mlad gurnut u vatru, da ce bolje sazrati kao igrač u B timu, ali mi usto upada u oči to sto je ovo napisala Marka koja nekada namerno plasira lazne vesti vezane za Barselonu, jer simpatise Real!
LEMI
Pa sto ga ne prodaju onda I ovako kukaju da nemaju para
Vladana
Bas bzv pa dajte decka u neki tim da igra gde da se Vraca u b tim 👎
rade vulic
ne razumem ovakve odluke bolje da su ga poslali na pozajmicu u neki drugi klub nego u drugu ligu
Pirke
Ne znam ni ko je hahaha bozee gospode
Gedza
pa dobro to je sasvim logicno. i treba da ga posalju u B ekipu da se sto vise kali nema tu sta lose
biska
valjda im je bolje da su ga poslai negde gde bi uyeli neke pare nego da ide u b ekipu, jer za njega sigurno nema mesta u barsi
Mina
Samo ne znam sta ce se time postici.
Scar
Tako neka se kali još malo.
DelijaMomak
Nema od ovoga nista,cim ga salju u B tim,mali bolje idi negde.
Dr Mo
Po meni ce Fati biti kao Djovani Dos Santos i Bojan Krkic, neodoljivo podseća na ova dva nekadašnja igraca, koji su na početku karijere mnogo, mnogo obećavali, ali su se na kraju pogubili. Po meni je cak Djovani Dos Santos bio veci talenat od Fatija!
Baća
Ima mali potencijala ali glupo sto ga salju u B tim!
Cr7
Kad se afirmise treba da ode iz Barse !!!
velja
Ne znam ni ko je, ali treba pruyiti priliku
Anđa
Ja ni ne znam ko je ovaj lik
Mare86
dobro je da ga ne salju na pozajmice jer meni to onda nije igrac barselone.ako si ga kupio drzi ga tu,kakve gluposti o pozajmicama
PAJA
Pa ako ode na pozajmicu bolje po njega vise ce igrati
Totti
Bas tako, samo pranje para.
Raùl
Bas to vise ce igrati ako ode na pozajmici 🙂
gemo
em sto ce vise igrati em bi i Barsa imala nesto novca od kluba za koji bi nastupao
Acke
Ima potencijala samo steta sto nema prilike
Zika
Ima talenta ali se nije nista specijalno pokazao da se ne lazemo
Kole
Bolje da su ga pozajmili,ovako samo on moze biti ostecen realno
Vardy
Mali moze vec sad da igra a oni hoce Martibeza da ddovedu!!!
BRZI
Verujem da Barselona zna šta radi… Fudbaler sigurno vredi i zašto bi rizikovala s njim… Čuva ga ta sebe…
Mare
Slažem se… Zašto bi nekome drugome donosio trofeje…
Djela
Ko je on uopste
Nemanja
Ovo nema logike
Stojan
Samo treba da ga puste da igra redovno i bice odlican igrac
Boban
da li mladost ili sta li je,vreme mu mozda treba do sada nije se nesto pokazao
Korleone
Pa dobro ovako po njihovim pričama videćemo kako će se snaći tamo…mozda i napreduje
Nina
Ma ja prvi put realno čujem za ovog
Anonymous
Prvi put i cujem za njega:).
Solo Inter
Bolje da su ga dali negde na pozajmicu
Nikola96
Vala bas. Ovako niti ga pustaju niti mu daju priliku da igra.
Gvozdjen
Surovo je to kod velikih klubova.
Goran 85
Plaše se da ne ode.
M
Odigrace jednu sezonu za B tim, napredovace i onda bum za prvi tim
Mihailo59
Cisto sumnjam. Sa razlogom nekim vecim oni njega cuvaju, samo ce ga upropastiti kao igraca.
Garinca
Najbolje bi bila neka pozajmica ili da ode u Dortmund i eksplodira.