NEMA MESTA ZA FATIJA: Barselona šalje super talentovano krilo u B tim

Kako prenosi “Marka”, Barselona razmišlja da super talentovanog Ansua Fatija naredne sezone prebaci u svoj B tim.

Barselona, navodi se, ne želi da ga šalje na pozajmicu, ali ima želju da mu pruži potrebne minute.

To bi bio logičan potez, pošto mladi krilni igrač u A timu Katalonaca ima paklenu konkurenciju.

Nema sumnje da je Fati velika budućnost “blaugrane”, ali u ovom trenutku praktično da nema pravu priliku.

Ove sezone odigrao je 24 utakmice u svim takmičenjima i postigao je pet golova, uz jednu asistenciju.

ŠPANCI KOLO VODE: Lige petice – ovo su najtrofejniji klubovi u istoriji

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina – 10. epizoda: Evropsko prvenstvo 2016. godine

45 Komentara

    Odličan igrač,razumljivo što ga čuvaju

    Pa gde ce ga na pozajmicu u jaci klub kad izgleda ko da ima 11godina 🙂

    Ili će u neku jaču ligu na pozajmicu. Čuvaju oni njega za godinu dve ima da zasija…

    Cudna mi je ova odluka Barselone, zaista! Ko zna, možda su procenili da je previše mlad gurnut u vatru, da ce bolje sazrati kao igrač u B timu, ali mi usto upada u oči to sto je ovo napisala Marka koja nekada namerno plasira lazne vesti vezane za Barselonu, jer simpatise Real!

    Pa sto ga ne prodaju onda I ovako kukaju da nemaju para

    Bas bzv pa dajte decka u neki tim da igra gde da se Vraca u b tim 👎

    ne razumem ovakve odluke bolje da su ga poslali na pozajmicu u neki drugi klub nego u drugu ligu

    Ne znam ni ko je hahaha bozee gospode

    pa dobro to je sasvim logicno. i treba da ga posalju u B ekipu da se sto vise kali nema tu sta lose

    valjda im je bolje da su ga poslai negde gde bi uyeli neke pare nego da ide u b ekipu, jer za njega sigurno nema mesta u barsi

    Nema od ovoga nista,cim ga salju u B tim,mali bolje idi negde.

    Po meni ce Fati biti kao Djovani Dos Santos i Bojan Krkic, neodoljivo podseća na ova dva nekadašnja igraca, koji su na početku karijere mnogo, mnogo obećavali, ali su se na kraju pogubili. Po meni je cak Djovani Dos Santos bio veci talenat od Fatija!

    Ima mali potencijala ali glupo sto ga salju u B tim!

    Kad se afirmise treba da ode iz Barse !!!

    Ne znam ni ko je, ali treba pruyiti priliku

    dobro je da ga ne salju na pozajmice jer meni to onda nije igrac barselone.ako si ga kupio drzi ga tu,kakve gluposti o pozajmicama

    Pa ako ode na pozajmicu bolje po njega vise ce igrati

    Bas tako, samo pranje para.

    Bas to vise ce igrati ako ode na pozajmici 🙂

    em sto ce vise igrati em bi i Barsa imala nesto novca od kluba za koji bi nastupao

    Ima potencijala samo steta sto nema prilike

    Ima talenta ali se nije nista specijalno pokazao da se ne lazemo

    Bolje da su ga pozajmili,ovako samo on moze biti ostecen realno

    Mali moze vec sad da igra a oni hoce Martibeza da ddovedu!!!

    Verujem da Barselona zna šta radi… Fudbaler sigurno vredi i zašto bi rizikovala s njim… Čuva ga ta sebe…

    Slažem se… Zašto bi nekome drugome donosio trofeje…

    Samo treba da ga puste da igra redovno i bice odlican igrac

    da li mladost ili sta li je,vreme mu mozda treba do sada nije se nesto pokazao

    Pa dobro ovako po njihovim pričama videćemo kako će se snaći tamo…mozda i napreduje

    Bolje da su ga dali negde na pozajmicu

    Vala bas. Ovako niti ga pustaju niti mu daju priliku da igra.

    Surovo je to kod velikih klubova.

    Odigrace jednu sezonu za B tim, napredovace i onda bum za prvi tim

    Cisto sumnjam. Sa razlogom nekim vecim oni njega cuvaju, samo ce ga upropastiti kao igraca.

    Najbolje bi bila neka pozajmica ili da ode u Dortmund i eksplodira.

Postavi odgovor