VORIORSI ČUVAJU KRILNOG CENTRA Kris ostaje u Golden Stejtu!

Košarkaš Golden Stejt Voriorsa Markiz Kris mogao bi i naredne sezone da nosi dres ove fransiše, prenose američki mediji.

Ovaj 22-godišnjak je bivši student Univerziteta Vašington, a 2016. godine je izabran kao osmi pik na NBA draftu od strane Sakramento Kingsa, ali su to učinili u ime Finiks Sansa sa kojim su menjali pikove.

Nakon toga je nastupao za Hjuston i Klivlend, a sada brani boje Golden Stejta.

Kako se navodi Voriorsi Krisa vide kao bitnog igrača uloge i žele da ga zadrže i deluje da i sam košarkaš ne bi imao ništa protiv.

Pre nego što je sezona bila obustavljena, Kris je prosečno beležio 9.3 poena, 6.2 skoka za oko 20 minuta provedenih na parketu.

Adetokumbo pravi razliku: Janis i “Greek Freak” su dve različite osobe!

OBAVEZNO POGLEDAJTE – NBA FINALE 1993. GODINE: Džordan je ugasio “sunca” uz rekordan 41 poen po meču!

45 Komentara

    Znači bio je ping pong loptica dok ga nije GSW usvojio? 😂

    Biće interesantno 15 juna kad krenu paklene vrućine i još pakleniji NBA!

    Solidan igrač, odradi posao i toliko, bišta posebno

    Svaki pravi klub se trudi da sačuva ono što vredi.

    I tako, sledeće sezone, bum, odličan igrač. Ovako se i medijski daje volja igraču da nastavi da radi…

    Mlad igrac ima potencijala a u takvom klubu itekako moze da napreduje !

    Ostace zasto eksperimentisati kad potrebe nema…

    Nema on neku bitnu ulogu u Golden Stejtu zna se tu ko je glavni

    Pa ako su zadovoljni sa njim normalno da ce ga zadržati

    Prosecan igrac,nista pokazao nije,i nije neko pojacanje

    Tezak maler je bio ove sezone za njih Kris je mlad ima 22 god odlican igrac I ima jos mnogo da napreduje

    Ne bi ga zadrzao nikad, nikakav igrac

    Koliko mi je zao tog tima, u 4 meseca mu se povrede svi glavni igraci i durent ode, nadam se da ce se vratiti na stare staze sa karijem i klejom na celu tima

    Durent klasicna zmija, otisao je zato sto ne zeli da bude u senci , ako je tako trebao je da ode u neki klivlend koji se trenutno raspada i da sam proba nesto da napravi a ne u kliperse sa karije i jos pokusavaju 2-3 superstara da dovede , bas ga ne voli ..

    Sasvim okej brojke za mladog igraca u takvom timu, potpuno razumljivo sto zele da ga zadrze

    Verujem da ce im se isplaiti to sto ga ostavljaju. Pokazace se on.

    Prosek igrac

    Nije lose za igraca koji ce im sluziti u rotaciji

    Trenutno ne moze on nesto mnogo da im doprinese, bukvalno ce ga istrenirati za sledecu ekipu

    E bas mi je drago da ovo cujem

    Hahah mogu misliti 😁

    Pa pametno. Svakako ce im znaciti na klupi

    Saradnja na obostrano zadovoljstvo

    Slazem se, pokazace se on tek.

    oni znaju sta je najbolje da urade,a Golden Stejt od takve ekipe koja nije mogla da izgubi,dosli do ekipe koja ne moze da pobedi,neverovatno

    Dobar kosarkas bice valjda za nijansu bolji od predhodne sezone.

    Odlican kosarkas dobro sto su ga zadrzali, bice jos bolji ove sezone.

    Njegovo vreme tek dolazi. Ima sta da pokaze.

    Videcemo da li ce im se isplatiti sto ga ostavljaju

    Čim ga ne daju znaci da vredi …mada ga nisam do sada primećivao …

    tek mu je 22 ,tek treba da zablista

    sigurno cekaju da pokaze svoj maksimum

    Ne poznajem mladića, to je čar GSW uzmeš titulu a ni ime ti ne znaju 🤓😂

Postavi odgovor