Real Madrid potpisao desetogodišnji ugovor sa Evroligom

Prema saznanjima Eurohoopsa, Real Madrid je potpisao novi desetogodišnji ugovor sa Evroligom i tako se pridružio ostalim klubovima-akcionarima koji će u budućnosti imati status franšiza.

Upravo se na odluku Kraljevskog kluba najduže čekalo, pošto su ostali deoničari ranije već produžili vernost elitnom evropskom takmičenju i prihvatili novi model funkcionisanja.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Zvanična potvrda novog statusa očekuje se na narednom sastanku borda Evrolige, zakazanom za petak, kada bi trebalo da bude utvrđena kompletna struktura za naredni period.

Potpisom Real Madrida otklonjena je i poslednja veća neizvesnost među klubovima-akcionarima, pa će jedan od najvećih evropskih klubova nastaviti da bude deo Evrolige i u novoj eri takmičenja.

Bonus video:

Postavi odgovor