POLICIJA OPREZNA: Liverpul overava titulu na neutralnom terenu?

Lider Premijer lige Liverpul mogao bi da overi titulu u Premijer ligi pošto je predlog policije da se smanji rizik po bezbednost građana.

Ostalo je još devet kola do kraja najkvalitetnije lige na Ostrvu, a Liverpul je viđen za novog šampiona.

Zamenik šefa odseka policije koja je zadužena za bezbednost na fudbalskim mečevima otkio je plan za ostatak sezone.

A on podrazumeva da se meč na kome bi Liverpul i matematički obezbedio titulu odigra na neutralnom terenu.

Podsetio je da se šest mečeva može premestiti na zahtev lokalnih policijskih snaga.

Među mečevima koji se mogu premestiti na neutralni teren su gostovanja Liverpula protiv Mančester sitija, Njukasla i Evertona, ali i potencijalni duel koji bi klubu sa Enfilda osigurao titulu.

-Većina mečeva će se igrati onako kao je po rasporedu, ali za neke postoje nagoveštaju da se premeste na neutralan teren – otkrio je Mark Roberts.

Ovaj predlog će tek ići na razmatranje, ali ostaje pitanje kakav će odgovor imati navijači.

SERGEJ I PSŽ Ima li Leonardo trik za Lotita u nameri da dovede Srbina?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: POČETAK GVARDIOLINE ERE Mesijev gol glavom za triplu krunu | Sportske priče

KOSTA U ZATVORU? Fudbaler Atletika pod teškim optužbama!

49 Komentara

    Pa dobro sigurnost je priority mada se ovo sad radi zbog korone a pre je bilo zbog huliganstva

    Brate koja šteta osvojiš titulu posle 30 godina i ne možeš ni da je proslaviš sa navijačima i sad je još i povrh svega osvajaš na stranom terenu.

    nije sbe jedno. moraju da spreče okupljanja, tamo korona nije oslabila.🤔

    To ce biti haos po gradu, nece tu policija nista moci…

    Ma nek rade sta hoce samo da se ta titula vise uzme

    Realno to mora tako da bude zbog ove sitiacije

    Kako bilo, Liverpul je prvak!!!
    Samo Britanci moraju oko svega da drame

    Kada moras titulu da proslavljas na neutralnom zbog ove posasti u svetu,stvarno steta za navijace Liverpula koji dugo cekaju na ovu titulu

    Sve utakmice na neutralnom terenu a kad sve ovo prođe trebaju neku proslavu da naprave jer posle toliko godina titula je opet tu

    Nesto ne verujem da ce nakon 30 godina cekanja spreciti navijace da ovo proslave,nece se to moci kontrolisati

    Sve je jos uvek u fazonu sta bi bilo kad bi bilo

    Liverpul bi trebalo u velikom stilu da proslavi titulu!

    Liverpul je vec sampion i tu nema dileme!

    Pa sto ne dozvole makar zadnja 2 kola kod kuce, do tad ce se situacija promeniti na bolje!

    Ovi Britanci u svemu moraju da budu nakaradni.

    Sta se pitaju navijaci kada se igra bez publike…

    Navijaci ce im izaci masovno na ulice to je problem

    A sto ne odigraju na Play stationu ,najsigurnije …cc strasno !

    Kako god, Liverpool je sampion i to je najvaznije💪🏻

    Uuh ovi Engl3zi bre vise me smaraju ,sa ovim izmisljanjem ,ini su goveda teška!!!

    Trebalo bi da tako i bude,ako su se dovoljno pripremili i vratili se u formu.

    Pa sada je nebitan teren kada nema publike,to ne bi trebalo da im pretstavlja problem.

    Po meni je ok skroz neutralan teren, publike i ovako nema, pa nema

    Bitno da ce u ovim okolnostima biti i prenos.

    To je skroz ok ,neće biti haos …a titula će se proslaviti posle kako dolikuje

    Ako je neutralan teren najbezbedniji onda da se uradi tako i kraj price. Bitno je da se igra.

    Englezima.nista nije bezbedno ni preko tv da gledaju ne smeju!!!😂😂

    tesko da ce policija iskontrolisati svaki ugao u gradu ,huligana ce biti svuda

    Nema veze sto ce to mozda biti na neutralnom terenu, bitno da igraju.

    Navijači će se sigurno buniti

    Gde kad nema publike

    igra se bez publike svakako tako gde god da se igra bice tuca na ulici ,to ce tesko biti iskontrolisati

    Bitno je da se utakmica odigra, a ako je bez navijaca, onda je verovatno i razlog opravdan.

    Jedva čekam, biće slavlja na Enfildu ma gde god da se odigra ta “utakmica” 👍👋👌

    U donji Krcin ce da igraju glupavi Englezi,teske napasti!!!

    Da su prvi to se već i zna bez odigrane utakmice, ali bitan je i poredak ostalih ekipa nisu jedini u ligi…

    Bitno je da se meč odigra što pre i da slavimo 🙂

    Upravo tako

    pa ta odlucujuca utakmica i treba tako,veliki ce biti rizik,mogu velika s…. da ispadnu

    i treba tako,bice masovne tuce po ulicama,oni su iskorenili na tribinama ali nisu na ulicama

Postavi odgovor