FINA objavila nove kvalifikacije, ali "Orlovi" nemaju razloga za brigu!

Kvalifikacije za Olimpijske igre u Tokiju za vaterpoliste održaće se od 14. do 21. februara u Roterdamu, objavila je Svetska federacija za vodene sportove (FINA).

To će biti poslednja šansa za ekipe koje već nisu obezbedile plasman na Olimpijske igre.

U kvalifikacijama će učestvovati Hrvatska, Nemačka, Rusija, Rumunija, Holandija i Francuska u jednoj grupi, a u drugoj Grčka, Crna Gora, Brazil, Kanada, Gruzija i Turska.

https://meridiansport.rs/vaterpolo-reprezentacija-srbije-solnok-pr-reko-filip-filipovic-novi-angazman/

“Orlovi”, naravno, nemaju razloga za brigu, Srbija je još ranije obezbedila plasman.

Pored Srbije, plasman su obezbedile Italija, Španija, Mađarska, SAD, Australija, Južna Afrika, Kazahstan i domaćin Japan.

KRAJ SEZONE Vaterpolo savez Srbije doneo konačnu odluku

OBAVEZNO POGLEDAJTE: FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!

9 Komentara

    Bice to jos jedan veliki uspeh za orlove, nema sumnje

    Ma mi bi trebalo obzirom na ostvareno da imamo obezbeđen plasman narednih 20 godina bez da igramo kvalifikacije.

    Delfini nikad nemaju razloga za brigu 👏👏👏👏

    Jedan od retkih sportova koji nam uvek donese medalju sa takmicenja

    Ne brinemo nimalo,nasi zlatni delfini uvek nam donesu uspehe

    Navikli su nas da ne igraju kvalifikacije.Neka tako i ostane.

    Ahahaha mi samo o finalu razmišljamo ,kvalifikacije su limunada za našu ekipu

    dobro da nisu nesto izmislili,pa da moramo kroz kvalifikacije,imali smo mali pad i post,ali mislim da su olimpijske igre sada nase,i da cemo razvaliti

Postavi odgovor